Produkt, o którym mowa znajdował się na półkach jednego z najpopularniejszych sklepów. Jest to produkt, który Polacy kupowali bardzo często. Lepiej sprawdzić kuchenne szafki. Jeżeli znajdziemy go u siebie w żadnym wypadku nie możemy go jeść.

Główny Inspektorat Sanitarny zdecydował o tym, aby produkt zniknął ze sklepowych półek. W czasie kwarantanny wielu z nas z pewnością kupiło go na zapas. Jest to produkt z długą datą przydatności, który umila wieczory wielu Polakom.

Mowa tutaj o produkcie Lidla. Konkretniej o chipsach paprykowych z „Snack Day”, zgodnie z tym, co podaje GIS są to dokładnie produkty o takich parametrach:

"Snack Day, Chipsy paprykowe, 175 g" z datą minimalnej trwałości 28.09.2020 i 19.10.2020. Producentem jest Trüller Knabber - Gebäck GmbH, ul. Erna - Scheffler - Str. 3, 51103 Köln, Niemcy".

Lidlowski przysmak zawiera ogromną ilość substancji alergennej

Produkt zawiera ogromną ilość alegrenów. Lidl, więc zdecydował o wycofanie produktu ze sprzedaży. Produkty Lidla są cały czas poddawany badaniu. Ich ostatnia seria wykazała, że chipsy zawierają zbyt dużą ilość dwutlenku siarki. Jest to substancja alergen, która może zaszkodzić osobom uczulonym. Osoby, które nie borykają się z problemem uczulenia na ten alergen, mogą jeść chipsy bez obaw. 

Przypomnij sobie o… TATA ROKU KARMI SWOJE DZIECKO WARZYWAMI. MA ŚWIETNY SPOSÓB NA NIEJADKA, MAMA DZIECKA BYŁA ZDUMIONA

Jak informował portal Życie: SPRAWDZONE TANIE SPOSOBY NA CZYSZCZENIE DOMU. NIE MUSISZ SIĘGAĆ PO ŚRODKI CHEMICZNE, WYSTARCZY SIĘGNĄĆ DO SZAFEK

Portal Życie pisał również o… RAZ NA ZAWSZE POZBĄDŹ SIĘ PARU Z SZYB. WYSTARCZY POPSIKAĆ JE WODĄ Z DODATKIEM PEWNEGO POPULARNEGO PRODUKTU. EFEKT PRZEROŚNIE TWOJE OCZEKIWANIA