Koszty utrzymania w Polsce są coraz wyższe. Zdają sobie z tego sprawę również popularne sieci sklepów, które kuszą swoich klientów promocjami na produkty obecne w niemal każdej lodówce.

Aktualne promocje w Lidlu i Biedronce

W sklepach sieci Biedronka od 3 lutego znajdziemy atrakcyjne promocje na mięso. Warto kupić szynkę od Szwagra z Krakusa – zapłacimy jedyne 1,99 zł za 100 gramów.

Można skierować swoje kroki także do kiełbasy toruńskiej marki Kraina Wędlin – jej cena to 0,99 zł za 100 gramów. Tanio dostaniemy również żeberka wieprzowe barbecue wolno gotowane – tylko 1,99 zł za 100 gramów.

Klienci mogą się ucieszyć również z możliwości kupienia wędzonych ćwiartek z kurczaka za 0,79 zł za 1 kilogram oraz panierowane skrzydełka z kurczaka – opakowanie dostaniemy za 3,99 zł (przy zakupie dwóch kubełków).

Biedronka proponuje klientom także masło w cenie 3,49 zł/szt. przy zakupie 3 sztuk, ziemniaki za 1,69 zł/kg. W atrakcyjnej cenie dostaniemy również mango i ananasy mrożone – przy zakupie 2 sztuk za jedyne 4,99 zł/opakowanie.

Lidl również ma ciekawe propozycje dla klientów. Za 5,99 zł możemy kupić dwa opakowania mielonego mięsa wieprzowego.

Znajdzie się również prawdziwa gratka dla wegan – wegańskie jogurty kokosowe dostaniemy już od 2,99 zł. W ofercie sezonowej, do 5 lutego, znajduje się także wegańska pasta warzywna.

To jeszcze nie wszystko – Lidl proponuje także inne wegańskie produkty. Znajdziemy wśród nich pizzę za 7,99 zł, falafel za jedyne 6,49 zł, pierożki za 7,99 zł i gotowy mrożony posiłek za 7,99 zł.

Dopełnieniem oferty są odpowiedniki mięsnych produktów – kiełbaski wegetariańskie za 6,49 zł, a także burgery oraz mielone w wersji wegańskiej, które wyglądem nie odbiegają od produktu mięsnego. Za te produkty zapłacimy 9,99 zł.

W Biedronce trwa tydzień włoski, zaś w Lidlu francuski – każdy może znaleźć coś dla siebie.

Przypomnij sobie o… LICZBA NARODZIN W POLSCE WCIĄŻ ZMNIEJSZA SIĘ. CZYŻBY 500 PLUS PRZYNIÓSŁ ODWROTNY SKUTEK DO ZAMIERZONEGO

Jak informował portal Życie: POLSKA POD LUPĄ. JAKIE ZMIANY CZEKAJĄ NAS W LUTYM

Portal Życie pisał również o… WIELU POLAKÓW ZOSTANIE POZBAWIONYCH PRACY. WSZYSTKO PRZEZ EMERYTURY