Tadeusz Rydzyk stoi na czele m.in. Radia Maryja i Telewizji TRWAM. To duchowny, który budzi w Polsce skrajne emocje. Na spotkania z nim czy hucznie wyprawiane urodziny stacji radiowej przyjeżdża mnóstwo wiernych.

W tym samym czasie równie liczna grupa wyraża swoje niezadowolenie z kontrowersyjnej działalności redemptorysty. Na czym owa kontrowersja polega?

Na przykład na tym, że bardziej od religijnej działalności, słychać o jego działaniach biznesowych, związanych m.in. z budową geotermii pod Toruniem…

Teraz światło dzienne ujrzała jeszcze jedna skrywana przez niego tajemnica. Otóż na Facebooku krąży zdjęcie Ojca Dyrektora z lat 80. Wielu internautów uważa, że był w tamtym czasie przystojnym mężczyznom i mógł podobać się kobietom. Czy w przeszłości Rydzyk rzeczywiście miał narzeczoną?

Wszystko nabiera jeszcze bardziej tajemniczej aury, kiedy połączy się to z brakiem dowodów na święcenia kapłańskie Rydzyka. W latach 80. wyjechał on bowiem za granicę, mimo braku zgody ze strony swojego zgromadzenia religijnego. Otrzymał jednak takową ze strony… Służby Bezpieczeństwa.

Do Niemiec pojechał bez święceń, a do kraju wrócił już jako ksiądz. Dziennikarzom nie udało się jednak do tej pory dotrzeć do jakichkolwiek dokumentów potwierdzających fakt wyświęcenia.

To nie jedyne tajemnicze zniknięcie redemptorysty. Wiele lat temu Rydzyk wracał wraz z grupą pielgrzymów z zagranicznego spotkania z Janem Pawłem II. Odłączył się jednak od grupy na granicy Czechosłowackiej. I słuch o nim zaginął na co najmniej pół roku.

Jak myślicie, co w tym czasie robił Ojciec Dyrektor? Prawda, że to tajemnicza sprawa?

Przypomnij sobie o... KSIĄDZ DOPUŚCIŁ SIĘ TEGO WOBEC UCZENNICY? WSZYSTKO DZIAŁO SIĘ NA LEKCJI RELIGII!

Informowaliśmy także o: WIADOMO JUŻ, CZYM W NAJBLIŻSZYM CZASIE ZAJMIE SIĘ MEGHAN MARKLE. PISAŁA PIERWSZY KONTRAKT ZE ZNANĄ MARKĄ. Z INNĄ PROWADZI NEGOCJACJE