W Bydgoszczy wolontariuszami było aż 700 osób. Wśród nich znalazł się sam prezydent - Rafał Bruski, który zebrał aż 2 tys. 780 zł.

Lunch z Radosławem Sikorskim wylicytowany za ponad 15 tysięcy złotych

Pod młotek trafił także przekazany przez prezydenta Bydgoszczy voucher na rejs „Słonecznikiem”. Szczęśliwiec wylicytował go za ponad tysiąc złotych. Oprócz zwycięzcy na pokładzie znajdzie się także prezydent Rafał Bruski.

Dodatkowo, wylicytowano także kolację z Moniką Matowską – Gulczyńską, przewodniczącą Rady Miasta Bydgoszczy, która wzbogaciła WOŚP o 810 złotych.

Rekordową cenę zyskał lunch z Radosławem Sikorskim, którego cena sięgnęła aż 15 110 tys.!

Koniec wszystkich aukcji już jutro – 23 stycznia, to właśnie tego dnia znana będzie ostateczna suma pieniędzy, jaką udało się zebrać Bydgoszczanom.

urządzenia przeznaczone do ratowania życia i zdrowia dzieci, które potrzebują różnych rodzajów operacji.

WOŚP zagrał już 28 raz

W tegorocznym 28. finale WOŚP wzięło udział prawie 120 tysięcy wolontariuszy w 1760 sztabach w całej Polsce. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy działała także zagranicą. WOŚP powołano w Niemczech, Anglii, Irlandii, Holandii, Belgii, a także w USA i Australii.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2020, zakończył się kolejnym sukcesem. Choć tak naprawdę ostateczną kwotę poznamy z początkiem marca, już teraz wiadomo, że Orkiestra pobiła kolejny rekord.

Kwota jaką udało się zebrać, wynosi 115 363 894 zł. Warto zaznaczyć, że rok temu o tej samej porze, suma wynosiła 92 143 798 zł.

Przypomnij sobie o: IMPONUJĄCA SUMA NA 28. FINALE WOŚP W 2020 ROKU. JAKĄ KWOTĘ UDAŁO SIĘ ZEBRAĆ? CZY PADNIE REKORD

Portal "Życie" pisał również: CZY KSIĄŻĘ HARRY NIE JEST SYNEM KAROLA? SĄ JAK DWIE KROPLE WODY Z KOCHANKIEM KSIĘŻNEJ DIANY