Stan zdrowia Jarosława Kaczyńskiego powoli ulega poprawie. 71-letni polityk aktualnie jest w trakcie rehabilitacji po operacji kolana, którą przeszedł na początku grudnia.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości mimo to rezyduje w siedzibie partii, przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie. Ostatnio odwiedził go prezes LOT, Rafał Milczarski. Wręczył politykowi nietypowy prezent.

Jarosław Kaczyński otrzymał od swojego gościa model samolotu Boeing, który jest na wyposażeniu floty LOT.

Jak podaje „Super Express”, spotkanie Kaczyńskiego i Milczarka trwało pół godziny. Prezes dostał nie tylko model samolotu, ale także kilka małych gadżetów reklamowych z logiem polskiego przewoźnika.

Prezes PiS wciąż wraca do formy po operacji wszczepienia endoprotezy, którą przeprowadzono w grudniu. Jego rehabilitacja jest bardzo bolesna i nie jest zbyt łatwa.

Chociaż operacja powiodła się w pełni, to proces dojścia do zdrowia i pełnej sprawności zajmie Jarosławowi Kaczyńskiemu kilka miesięcy. Być może w tym roku będzie musiał przejść kolejny zabieg wszczepienia endoprotezy w drugim kolanie.

Propozycję na przyspieszenie powrotu do zdrowia Jarosława Kaczyńskiego ma wróżka oraz terapeutka manualna, Aliona Olszewska. Doradza politykowi, by wykorzystał w procesie powrotu do zdrowia swoje koty: Fionę i Czarusia.

Te puchate czworonogi znane są ze swoich prozdrowotnych właściwości. Nie tylko pozytywnie wpływają na psychikę, ale również potrafią leczyć choroby ciała. Jarosław Kaczyński znany jest ze swojej miłości do kotów, zatem z pewnością chętnie skorzysta z kuracji ze współudziałem swoich pupilów.

- Koty uważane są za najlepszych bioenergoterapeutów, a ich mruczenie działa na uspokojenie, na pewno pomoże w rehabilitacji i człowiek szybciej zregeneruje się – zauważa wróżka Olszewska.

Przypomnij sobie o… OBNIŻONE ŚWIADCZENIA 500 + DLA EMERYTÓW. SENIORZY ODCZUJĄ NA WŁASNEJ KIESZENI SKUTKI WALORYZACJI

Jak informował portal Życie: AUTOSTRADA A1 ZOSTANIE ZAMKNIĘTA. SZYKUJĄ SIĘ SPORE UTRUDNIENIA W RUCHU

Portal Życie pisał również o… CZY ZNASZ NAJSTARSZEGO ŻYJĄCEGO POLSKIEGO AKTORA? 7 STYCZNIA SKOŃCZYŁ 100 LAT