Agata Kornhauser-Duda postrzegana jest przez ludzi związanych ze środowiskiem modowym jako ikona stylu. Doceniane jest jej wyczucie smaku, elegancja i szykowność. Jej stroje są idealnie dopasowane do charakteru spotkania.

Caitlin McBride, dziennikarka zajmującą się modą w „Independent” zwróciła szczególną uwagę na naszą pierwszą damę. Podczas opracowania dotyczącego stylu najważniejszych kobiet na świecie, opisała również żonę prezydenta RP.

Na szczególne wyróżnienie zasłużyła strojem, jaki miała na sobie podczas spotkania dyplomatycznego z japońskim księciem Akishino i jego żoną, księżną Kiko. Kornhauser-Duda miała wtedy na sobie malinową sukienkę midi.

Nie była to jednak odosobniona sytuacja. Dziennikarka zwróciła uwagę na elegancką, liliową sukienkę, którą prezydentowa miała na sobie podczas spotkania z belgijską królową Mathilde oraz kreacja, w której pierwsza dama była na spotkaniu z Kate Middleton.

Jednak kreacje Pierwszej Damy są szykowne nie tylko na specjalnie okazje, dyplomatyczne spotkania. Tym razem Agata Kornhauser-Duda zaskoczyła wszystkich. Podczas spotkania w Klubie seniora w gminie Michałowice ubrana była klasycznie, a całość utrzymana była w odcieniach granatu.

13 grudnia, w piątek, podczas spotkania miała poznać potrzeby i zainteresowania starszych ludzi. Spotkanie, w którym uczestniczyła prowadzone było w formie warsztatów zdrowotnych.

- Bardzo serdecznie dziękuję za zaproszenie, jest mi niezmiernie miło gościć u państwa – powiedziała prezydentowa na początku wizyty.

Jej ubiór był niezwykle szykowny. Była to długa, granatowa kreacja z kołnierzykiem, z rękawkiem trzy czwarte. Plisowany dół sukienki układał się na kształt litery A. Idealnie dobrane fioletowe czółenka i srebrne kolczyki podkreślały klasę kobiety.

Pomimo eleganckiego ubioru, Agata Kornhauser-Duda brała czynny udział w warsztatach. Razem z uczestnikami obierała owoce i warzywa. Podczas zajęć chciała bliżej poznać członków klubu, a tym samym problemy starszych osób.

Przypomnij sobie o… WSTRZĄSAJĄCE ODKRYCIE NAUKOWCÓW. NAWYK, KTÓRY UWAŻANY JEST ZA ZDROWY, MOŻE PROWADZIĆ DO POWAŻNEJ CHOROBY

Jak informował portal Życie: NIE MA KOŃCA ZAMIESZANIA WOKÓŁ KSIĘCIA ANDRZEJA. WYCHODZI NA JAW, JAKIE SEKRETY SKRYWAŁ PRZED ELŻBIETĄ II

Portal Życie pisał również o… CZY WIDZOWIE BĘDĄ MUSIELI POŻEGNAĆ „OJCA MATEUSZA”? W SERIALU DOJDZIE DO SENSACYJNEGO ZWROTU AKCJI