Jesteśmy już przyzwyczajeni, że na początku każdego tygodnia popularne dyskonty przygotowują nowe promocje. Tym razem jednak Biedronka przeszła samą siebie… Z okazji Świąt w sklepach tej marki znajdziemy niezwykle atrakcyjne promocje. Już dziś Biedronki w całej Polsce przeżyją prawdziwe oblężenie.

Jeronimo Martins, portugalskie przedsiębiorstwo będące właścicielem sieci Biedronka, kolejny raz zaskoczyło niskimi cenami. Marka zapowiedziała, że w poniedziałek 9 grudnia część asortymentu będzie sprzedawana o wiele taniej. Oznacza to, że w większości sklepów zrobi się naprawdę tłoczno!

Zakupowa gorączka ogarnęła Polaków wraz z początkiem grudnia. Galerie handlowe i markety w całym kraju zaroiły się od ludzi, którzy zaopatrują się z myślą o świętach Bożego Narodzenia. Niektórzy gromadzą już nawet zapasy na Sylwestra!

Dla sieci typu Biedronka, Lidl czy Auchan ten przedświąteczny czas to okres prawdziwych żniw. Z tej okazji marki prześcigają się w oferowaniu swoim klientom bardzo atrakcyjnych promocji. W tym roku jednak Biedronka znacznie wyprzedziła swoją konkurencję!

Przedświąteczne promocje

W tym tygodniu sieć zarządzana przez Jeronimo Martins stawia na cytrusy. W Biedronce kupimy taniej nie tylko popularne mandarynki, ale także pomarańcze. Te drugie dostaniemy już o 50 proc. taniej! Za dwukilogramową siatkę zapłacimy zaledwie 3,99, czyli niecałe 2 zł za kilogram.

Mandarynki, czyli niezbędny atrybut Bożego Narodzenia, również zostały znacznie przecenione. Do niedawna za kilogram tych owoców musieliśmy zapłacić 5,99 zł. Od poniedziałku będzie to zaledwie 2,99 zł!

Biedronka kusi nie tylko owocami – w promocyjnej ofercie znajdzie się także coś dla mięsożerców. Mowa tu o filecie z piersi kurczaka, który zazwyczaj kosztuje kilkanaście zł. Od poniedziałku w sklepach marki Biedronka będzie go można kupić za 9,99 zł za kilogram! Warunkiem jest posiadanie karty Moja Biedronka.

Biedronka obniża również ceny tych produktów, które mogą zostać kupione z myślą o prezentach pod choinkę. Jest to m.in. komplet flanelowej pościeli za 64,90 zł, a także wspaniały, świąteczny obrus za około 30 zł.

Prawdziwym hitem mogą okazać się ekspresy do kawy, które zostały przecenione aż o 50 proc.! Teraz można je kupić za niecałe 100 zł.

Na portalu "Życie" dowiesz się również... OŁÓW I RTĘĆ W RYBNYCH FILETACH. ŚWIĄTECZNE PROMOCJE MOGĄ NIE WYJŚĆ NA ZDROWIE
Warto sobie przypomnieć... BIEDRONKA UDOSTĘPNIA SWOIM KLIENTOM NOWĄ APLIKACJĘ, KTÓRA UŁATWI KUPOWANIE PREZENTÓW. JAKIE MA FUNKCJE I CZY WARTO POBRAĆ
Portal "Życie" informuje także o... ZNACZĄCE ZMIANY ASORTYMENTU BIEDRONKI. TO JUŻ NIE JEST ZWYKŁY DYSKONT