Portugalska spółka Jeronimo Martins potrafi przyciągnąć klientów. Teraz wprowadza nową aplikację, by móc urozmaicić im czas. Aplikacja będzie dostępna na wszystkie smartfony posiadające system operacyjny Android lub iOS.

W nowym projekcie Biedronki nie zabrakło innowacji – aplikacja wykorzystuje technologię rozszerzonej rzeczywistości (AR).

Dotychczas od pewnego czasu sieć Biedronka posiadała aplikację mobilną o nazwie Twoja Biedronka. Jest to udogodnienie dla klientów popularnego dyskontu, którzy mogli łatwo i szybko sprawdzić aktualną ofertę sklepu, ale użytkownicy smartfonów mogli jedynie obejrzeć gazetki promocyjne w wersji cyfrowej.

Ze względu na zbliżające się święta Bożego Narodzenia sieć postanowiła zaprezentować kolejną aplikację, która może być potraktowana jako ukłon w stronę klientów, którzy wybiorą właśnie Biedronkę na miejsce, w którym kupią prezenty najbliższym.

Najnowsza aplikacja, którą można pobrać na smartfon z systemem Android lub iOS, będzie szczególnie przydatna osobom, które posiadają dzieci, lub samym dzieciom. Program został nazwany „Zabawki Biedronki”. Daje możliwość obejrzenia zabawek, które są dostępne w Biedronce, z wykorzystaniem technologii rozszerzonej rzeczywistości (AR).

Jak podaje Gazeta.pl, głównym atutem aplikacji jest możliwość obejrzenia zabawek, które można kupić w popularnym dyskoncie. Istnieje możliwość włączenia podglądu 3D każdej zabawki, która znajduje się w ofercie Biedronki. Daje to możliwość obejrzenia każdej zabawki ze wszystkich stron.

„Poznaj świat fantastycznych zabawek, o których marzą dzieci, i których nie może zabraknąć pod choinką. Odkryj prawdziwą magię z aplikacją Zabawki Biedronki, dzięki której możesz przeglądać produkty w dowolnym momencie, szybko znaleźć idealną zabawkę dla Twojego malucha, wybierając interesującą Cię kategorię, lub zobaczyć wybrane zabawki z każdej strony dzięki animacji 3D” – brzmi opis nowej aplikacji w App Store oraz Google Play.

To nie wszystkie możliwości aplikacji. Istnieje możliwość zeskanowania produktów z papierowej wersji gazetki dyskontu – wystarczy do tego aparat w telefonie. Po chwili będzie można ujrzeć je na ekranie swojego urządzenia w widoku 3D.

Przypomnij sobie o… ZNANY DZIENNIKARZ POTRĄCIŁ STARUSZKĘ NA PASACH. TAKIEGO WYROKU W SPRAWIE NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ

Jak informował portal Życie: LOTTO: AWARIA MASZYNY NA ŻYWO, LOSOWANIE UNIEWAŻNIONE. TO SIĘ ZDARZA NIEZWYKLE RZADKO

Portal Życie pisał również o… JELENIA GÓRA. NIESPODZIEWANY FINAŁ POPULARNEJ WŚRÓD DZIECI "ZABAWY"