Osoby, które kupiły los w Ekstra Pensję, zapewne z niecierpliwością czekały na poznanie wyników losowania. Okazało się jednak, że maszyna losująca miała awarię, co uniemożliwiło poznanie zwycięzców.

W czasie losowania wyników gier Lotto doszło do awarii – podczas losowania Ekstra Pensji maszyna zacięła się. Maszyna losująca nie „wypluła” ostatniej kulki. Oznacza to unieważnienie całego losowania.

Prowadząca podczas nadawania na wizji przeprosiła za utrudnienia i poinformowała, że losowanie zostanie przeprowadzone ponownie, a jego wyniki będzie można sprawdzić na stronie internetowej Lotto.

Choć powtórne losowanie nie było przeprowadzane na wizji, nadzorowali je członkowie Komisji Kontroli Gier i Zakładów. Odbyło się zaraz po zakończeniu transmisji, a zainteresowani mogli znaleźć wyniki na stronie internetowej Lotto.

W powtórnym wylosowaniu dla graczy ekstra pensji wyłoniono pięć liczb ze zbioru 35 liczb. Wśród nich są 3, 4, 8, 9 i 22. Jedną z czterech liczb jest 2.

Ekstra Pensja występuje w formie zdrapki oraz losu. Los kosztuje 5 złotych, a gracze mogą wygrać spośród ośmiu stopni nagród. Zwycięzca głównej nagrody będzie otrzymywać 5 tys. zł miesięcznie przez kolejne 20 lat.

Ekstra Pensja cieszy się dużą popularnością ze względu na atrakcyjną wygraną. Istnieje od października 2014 roku, zaś już od 2 lat istnieje możliwość obstawiania zakładów codziennie.

Lotto jest najstarszą i najpopularniejszą grą liczbową w Polsce, którą organizuje Totalizator Sportowy. Pierwsze losowanie miało miejsce 27 stycznia 1957 roku. Najwyższa wygrana w historii spośród wszystkich gier losowych w Polsce padła 10 maja 2019 roku. Szczęśliwiec wygrał 193 mln zł w zakładzie Eurojackpot.

Przypomnij sobie o… ZNANY DZIENNIKARZ POTRĄCIŁ STARUSZKĘ NA PASACH. TAKIEGO WYROKU W SPRAWIE NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ

Jak informował portal Życie: LOTERIA, W KTÓREJ MOŻESZ STRACIĆ DUŻO PIENIĘDZY. WYSTARCZY NIEWINNA SUBSKRYPCJA

Portal Życie pisał również o… WAŻNE ZMIANY NA DROGACH. KIEROWCY BĘDĄ MOGLI KORZYSTAĆ Z BUSPASÓW. W JAKICH SYTUACJACH