Najczęściej widzimy Donalda Tuska w bardzo oficjalnych i poważnych sytuacjach. Polski polityk często bierze udział w międzynarodowych spotkaniach, na których omawiane są najważniejsze bieżące sprawy dla Unii Europejskiej, a nawet świata.

Tym bardziej wyjątkowe są prywatne zdjęcia, które czasami publikuje w internecie. Zdarza się, że chwali się na Instagramie chwilami spędzonymi ze swoimi uroczymi wnukami i resztą rodziny. W takim wydaniu Donald Tusk wydaje się bardzo ciepłym i sympatycznym człowiekiem. Widać, że czas spędzony z najmłodszymi członkami rodziny daje mu wiele radości.

Na ostatnim zdjęciu wrzuconym przez Donalda Tuska widzimy go wraz z jego jedyną wnuczką. Były premier ma bowiem trójkę wnuków, potomków jego syna Michała. Pierwszą dziewczynkę w rodzinie urodziła jego córka Katarzyna Tusk.

Na zdjęciu widzimy Donalda Tuska, który trzyma na kolanach maleńką dziewczynkę. Polityk jest szczerze uśmiechnięty i wydaje się absolutnie szczęśliwy z faktu tulenia swojej wnuczki. Samo zdjęcie prezentuje się niesamowicie. Pomieszczenie, w którym siedzi Donald Tusk z wnuczką skąpane jest w ciepłym świetle słońca sączącego się zza okna.

Być może autorką zdjęcia jest mama dziewczynki, Katarzyna Tusk, która nie tylko prowadzi autorskiego bloga, ale również znana jest z miłości do fotografii.

- Szukając zdjęć do książki „Szczerze”. Wnuczka w Brukseli – podpisał post Donald Tusk.

Były premier przygotowuje się do wydania swojej książki, której premiera zaplanowana jest na 12 grudnia. W książce „Szczerze” będziemy mogli poznać wiele szczegółów z kariery politycznej Donalda Tuska oraz jego komentarzy do ważnych wydarzeń międzynarodowych.

- To niezwykły, osobisty dziennik Przewodniczącego Rady Europejskiej. Dzień po dniu towarzyszymy jego pierwszym krokom w nowej roli, poznajemy kulisy europejskiej polityki i śledzimy najbardziej dramatyczne wydarzenia ostatnich lat: zamachy terrorystyczne w Paryżu i Brukseli, kryzys uchodźczy, śmierć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, niekończące się negocjacje w sprawie Brexitu – czytamy w opisie wydawcy.

Przypomnij sobie o… OGROMNE WYRÓŻNIENIE DLA DONALDA TUSKA. POLAK ODEBRAŁ BARDZO PRESTIŻOWĄ NAGRODĘ

Jak informował portal Życie: KIM JEST MĄŻ KASI TUSK? STANISŁAW CUDNY, TO ULUBIENIEC DONALDA TUSKA