Zakończenie działalności eurobanku nie było zupełnie niespodziewane. Klienci tej instytucji już dawno otrzymywali alarmujące sygnały na temat tego, że w ich banku nie dzieje się najlepiej.

Obecnie marka eurobank całkowicie zniknęła z polskiego rynku. W długi weekend (9-11 listopada) po raz ostatni można było korzystać z usług tej instytucji.

W tych dniach odbył się bowiem ostatni etap fuzji Banku Millennium i eurobanku. Tym samym popularna instytucja finansowa została wchłonięta przez konkurenta. Równocześnie dotychczasowi klienci eurobanku stali się automatycznie klientami Banku Millennium.

Z pewnością ucieszy ich fakt, że nadal będą mogli korzystać z ulubionych produktów i usług otwartych w eurobanku. Będą przy tym jednak korzystać z serwisu bankowości internetowej Millenet, a także z aplikacji mobilnych Millennium Banku.

Dotychczasowi klienci eurobanku nadal mogą logować się na stronie internetowej tej instytucji przy pomocy swoich dawnych danych do logowania. Po zalogowaniu powinni jednak dokonać prostej aktywacji, która zapewni im dostęp do Millenetu. Mogą to zrobić także w oddziałach banku lub kontaktując się z infolinią.

Warto wspomnieć, że w wyniku tej fuzji zmienił się napis, który widnieje na szyldach placówek dawnego eurobanku. Dziś oddziały zostały bowiem otwarte w nowej odsłonie.

Wszystkie lokale połączonych banków noszą teraz wspólną nazwę Banku Millennium. Dla klientów Banku Millennium oznacza to, że placówki ich instytucji pojawią się w około 200 nowych miejscowościach.

Prezes Banku Millennium, Joao Bras Jorge, podkreśla:

Bank Millennium i eurobank rozpoczęły codzienną działalność operacyjną jako jeden bank. Oznacza to jedną markę, ofertę, system bankowości internetowej i mobilnej oraz oczywiście jedną sieć oddziałów, świadczącą obsługę o niezmiennie wysokiej jakości.

Przypominamy... PRZYJĘTO USTAWĘ O LIKWIDACJI OFE. CO ZROBIĆ, BY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY

Warto sprawdzić na portalu "Życie"... GDZIE NAJLEPIEJ ULOKOWAĆ PIENIĄDZE? ZNAMY ODPOWIEDŹ!

Portal "Życie" informuje... JUŻ ZA KILKA TYGODNI WZROŚNIE WYSOKOŚĆ WYPŁACANEGO ŚWIADCZENIA! O ILE I KOMU PRZYSŁUGUJE