Naukowcy z instytutu Sulikowski Shark and Fish Research Lab z Uniwersytetu w Arizonie poddali badaniu USG 3,5 metrowego rekina tygrysiego. Jak się okazało, badany rekin spodziewa się potomstwa. Nagranie z niecodziennego badania udostępniono w sieci.

Jak donosi portal o2.pl – drapieżnika złapanego na Bahamach prześwietlono, a w trakcie badania okazało się, że w jego brzuchu znajdują się nie jedno czy dwoje potomstwa, ale aż przynajmniej trzy małe rekiny.

Według naukowców używanie ultradźwięków do obserwowania małych rekinów wewnątrz matki jest zawsze niesamowite. Dzięki temu można lepiej zrozumieć reprodukcję rekina tygrysiego, przebieg jego ciąży oraz czas i miejsce urodzenia potomstwa.

Na udostępnionym w sieci filmie widać, jak przyszłe potomstwo samicy wije się i przepycha nawzajem w jej brzuchu. Jedno z nich wydaje się otwierać i zamykać paszczę, co przypomina chrapanie. Po przeprowadzeniu badania i zebraniu wyników, zwierzę zostało wypuszczone na wolność.

Poznaliśmy wyniki badań Piotra Woźniaka-Staraka. Więcej czytaj tutaj: UJAWNIONO OFICJALNE WYNIKI! CZY PIOTR WOŹNIAK-STARAK BYŁ POD WPŁYWEM NIEDOZWOLONYCH SUBSTANCJI?

Maciej Rybus niedawno świętował pierwsze urodziny syna. Więcej informacji znajdziesz tutaj: ZNANY PIŁKARZ POKAZAŁ ZDJĘCIE SYNA! CAŁY TATA!

Piotr Otto