Bohaterką naszej historii jest Lindsay Miles, która w piątym miesiącu ciąży doświadczyła niepokojących bóli brzucha. Kobieta natychmiast trafiła do szpitala. Eksperci poinformowali, że miała skurcze. Rodzina była bardzo zmartwiona, ponieważ wszyscy wiedzą, że poród w tym czasie jest niezwykle niebezpieczny.

Dziecko urodziło się w 5 miesiącu, a jego waga wynosiła zaledwie 680 g. Lekarze niczego kobiecie nie obiecali, a jedynie walczyli o jego życie. Dziecko spędziło 107 dni na oddziale intensywnej terapii.

Zdjęcie z urodzin dziecka zostało przygotowane przez jego ojca na urodziny jego żony. W tym czasie ich syn został wypisany ze szpitala. Łóżeczko i wiele zabawek czekało na niego w domu od dawna.

Współczesna medycyna jest naprawdę zdolna do cudów, więc nie jest zaskakujące, że ta historia szybko obiegła internet.

Lekarze ostrzegali, że szanse dziecka są minimalne, ale ten chłopiec okazał się prawdziwym siłaczem, a miłość i troska rodziców dały mu inspirację do życia.

„Nadszedł dzień, w którym leżeliśmy obok dziecka. Wreszcie był bez maski i rurki. Obserwowałem jego ruchy i mimikę i poczułem niesamowite szczęście. Nagle odwrócił się do mnie i uśmiechnął się. Wydawał się mówić mi, że wszystko jest w porządku. A potem jeszcze bardziej wierzyłem, że wszystko u nas będzie dobrze!"

To maleńkie dziecko nauczyło ludzi wierzyć w cuda i nie tracić nadziei. Ward jest teraz dużym i niezależnym chłopcem.

To też może cię zainteresować: WARSZAWA: ZASKAKUJĄCA DECYZJA W JEDNYM ZE STOŁECZNYCH SZPITALI. Z DNIA NA DZIEŃ ZAMKNIĘTO PORADNIĘ, PACJENCI NIE MAJĄ DOSTĘPU DO OPIEKI I LEKARSTW

O tym się mówi w Polsce: MASOWE KONTROLE URZĘDÓW SKARBOWYCH JUŻ RUSZYŁY. SKARBÓWKA ZAJMUJE WIELE KONT BANKOWYCH. TRZEBA SIĘ PRZYGOTOWAĆ, BO ŚRODKI MOŻNA ZABLOKOWAĆ NA DŁUGO