Jak przypomina portal "Pomponik", Zenek Martyniuk w ostatnich latach regularnie pojawiał się na imprezach organizowanych przez TVP. Wielu obawiało się, że po zmianie na stanowisku prezesa publicznego nadawcy, gwiazdy disco polo pójdą w odstawkę. Okazuje się, że Martyniuk nie ma powodów do obaw. Poznajcie szczegóły!

Zenek Martyniuk ma powody do radości

Zenek Martyniuk dzięki Jackowi Kurskiemu stał się jedną z głównych muzycznych twarzy TVP. Przez całe rządy Kurskigo Zenek mógł liczyć na to, że pojawi się praktycznie na każdym koncercie organizowanym przez stacje. Sprawy sie nieco skomplikowały, kiedy prezesem publicznego nadawcy został Mateusz Matyszkowicz.

W przestrzeni publicznej pojawiały się głosy, że nowy prezes TVP nie podziela miłości swojego poprzednika do muzyki disco polo. I faktycznie można było zauważyć, że muzycy tego nurtu poszli w odstawkę. Okazuje się jednak, że Matyszkowicz nie zamierza rezygnować z uwielbianej przez część widowni tego gatunku muzycznego.

Mateusz Matyszkowicz/YouTube @TVP Info
Mateusz Matyszkowicz/YouTube @TVP Info
Mateusz Matyszkowicz/YouTube @TVP Info

Dla każdego coś innego

Jak donosi "Telemagazyn" już w czerwcu na antenie TVP ma się pojawić program "Biesiada". Ma on być nagrywany w różnych częściach naszego kraju i emitowany w sobotnie wieczory. Z założeń w trakcie wspomnianych "Biesiad" disco polo nie będzie jedynym gatunkiem, którego artyści będą mieli okazję się zaprezentować przed widownią.

"Podczas każdej z takich zabaw publiczność i zaproszone gwiazdy będą wspólnie śpiewać, tańczyć, żartować czy grillować. Nie będzie podziału na scenę i publiczność, wszyscy mają być razem" - informuje portal "Telemagazyn".

Co sądzicie o takim formacie?

To też może cię zainteresować: Marcin Wójcik przerwał milczenie w sprawie kolegi z Ani Mru Mru. Kabareciarz wyznał prawdę o partnerce Michała Wójcika. „Nie wiem, czy bym tak umiał”

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kobiecie nie pozostało nic innego jak odrzucić zaproszenie na ślub. Absurdalne żądanie panny młodej przelało czarę goryczy. Jak mogła tak powiedzieć

O tym się mówi: Małgorzata Trzaskowska cieszyła się ogromną sympatią Polaków. Niespodziewanie odsunęła się w cień. Co dziś dzieje się z żoną Rafała Trzaskowskiego