Jak przypomina portal "Pomponik", jakiś czas temu rozpadło się małżeństwo Zbigniewa Zamachowskiego i Moniki Richardson. Oboje zaczęli układać sobie życie od nowa razem z nowymi partnerami. Aktor związał się z koleżanką po fachu. Plotkowano, że aktor oświadczył się Gabrieli Muskale. Teraz zaczęto spekulować, że aktorska para przeżywa kryzys.

Z dala od mediów

Rozpad związku Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego był dla fanów pary sporym zaskoczeniem. Niedługo potem media obiegła informacja o tym, że aktor związał się z koleżanką po fachu - Gabrielą Muskałą. Richardson nie ukrywała, że to romans męża z Muskałą był powodem rozstania.

Zakochani starali się nie afiszować specjalnie ze swoim związkiem. Jak donosi portal "WP Gwiazdy", Muskała miała spakować walizki i "wyjechać w pojedynkę".

Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, Muskała potrzebowała nieco odetchnąć. To, że nie wzięła ze sobą partnera, dla jej bliskich miało być sporym zaskoczeniem. O swoim wyjeździe Muskała poinformowała swoich obserwatorów.

"Byłam w domku, w lesie, bez zasięgu przez te kilka dni. W ogóle nie przeszkadzało mi to, że nie mam kontaktu ze światem. Potrzebowałam tego, by być w takim miejscu" - napisała aktorka.

Gabriela Muskała i Zbigniew Zamachowski/YouTube @ITSnews
Gabriela Muskała i Zbigniew Zamachowski/YouTube @ITSnews
Gabriela Muskała i Zbigniew Zamachowski/YouTube @ITSnews

Kryzys w związku?

Wielu odczytuje tę sytuację, jako wyraz kryzysu w związku Gabriel Muskały i Zbigniewa Zamachowskiego. We wpisie aktorki, gdzieś między wierszami dopatrują się dowodów na to. Wskazują, że Muskale przez ten czas w ogóle nie brakowało jej nie tylko "kontaktu ze światem", ale także z partnerem.

Inni wskazują, że takie wnioski są sporą nadinterpretacją, a każdy czasem potrzebuje chwili tylko dla siebie.

A wy, co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Beata Kozidrak podzieliła się wyjątkową nowiną. Fani pospieszyli z gratulacjami i życzeniami

Zobacz, o czym jescze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nowe fakty w sprawie rodziny 8-letniego Kamila z Częstochowy. Jego matka miała oszukiwać urzędników. W jakie sprawie

O tym się mówi:Kolejne niepokojące doniesienia na temat małżeństwa księcia Williama i księżnej Kate. Padły mocne zarzuty pod adresem następcy tronu