Jak przypomina portal "Wirtualna Polska", w mediach co jakiś czas pojawiają się informacje na temat kryzysu relacji księcia Williama i księżnej Kate. Wielu sympatyków następcy brytyjskiego tronu nie dawało wiary tym doniesieniom. Teraz w sieci zawrzało po oskarżeniach, że książę Walii stosuje przemoc psychiczną wobec księżnej Kate. O niewłaściwym zachowaniu księcia miała donieść osoba z otoczenia pary książęcej, która chce pozostać anonimowa.

W sieci zawrzało

Artykuł zamieszczony na portalu "Marca" zelektryzował fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Powołując się na źródło z bliskiego otoczenia księcia Williama i księżnej Kate, przekazano, że następca brytyjskiego tronu ma się znęcać psychicznie nad swoją żoną.

Informacje te miał przekazać anonimowo pracownik rodziny królewskiej, który przekonuje, że za zamkniętymi drzwiami księżna Kate przeżywa prawdziwe piekło. Jej mąż ma ją traktować wyjątkowo źle.

"Kate naprawdę przechodziła ostatnio wiele. Sposób, w jaki William ją traktuje, jest po prostu okropny i było to dla niej naprawdę trudne. Jest tak silną osobą, ale nawet ona ma pewne granice" - informuje hiszpański portal.

Książę William i księżna Kate/YouTube @Rolnik Szuka Żony 8
Książę William i księżna Kate/YouTube @Rolnik Szuka Żony 8
Książę William i księżna Kate/YouTube @Rolnik Szuka Żony 8

Internauci wyrażają niepokój

Królowa Elżbieta II przez 70-lat swoich rządów trzymała się zasady "nigdy nie narzekaj, nigdy nie wyjaśniaj". Wiele wskazuje na to, że będzie to motto jej następców, bo pałac konsekwentnie nie odnosi się do medialnych doniesień na temat niewłaściwego traktowania księżnej Kate przez jej męża.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że także w swojej autobiografii książę Harry nie szczędził pod adresem swojego brata oskarżeń o porywczość i inne szokujące zachowania, które opinia publiczna odbierała, jako sprzeczne z tym, jak następca tronu zachowuje się publicznie.

Internauci nie kryją niepokoju o księżną Kate. Coraz częściej zaczynają się pojawiać głosy, że książę William idzie w ślady ojca i traktuje swoją żonę, jak książę Karol traktował niegdyś księżną Dianę.

A wy, co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Pan młody i jego mama wyszli na parkiet. Nikt nie spodziewał się tego, co stało się po chwili. Reakcja panny młodej podbiła sieć

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niepokojące doniesienia na temat stanu zdrowia Tomasza Stockingera. Aktor trafił do szpitala. Konieczna była operacja

O tym się mówi: Zapadł wyrok w sprawie Maryli Rodowicz. O co poszło