Jak przypomina portal "Goniec", na weselach nie brakuje poruszających momentów. Z całą pewnością jednym z nich jest wspólny taniec pana młodego z mamą. Sieć obiegło nagranie tańca syna z matką. Widać na nim, jak na wyczyn swojego świeżo poślubionego męża i teściowej zareagowała Panna Młoda. To po prostu trzeba obejrzeć!

Taniec, akcja i reakcja

Jednym z elementów przyjęcia weselnego, jest taniec pana młodego z mamą. Nie zabrakło go również na weselu Taylor i Mitchella. Na nagraniu widać Mitchella, który pojawia się na parkiecie w towarzystwie swojej mamy, ubrane w kremową sukienkę. Nic nie zapowiada, że za chwilę ma się stać coś wyjątkowego.

Nawet goście zajmowali się głównie rozmową, ledwie zerkając na parkiet. Wszystko się zmieniło w chwili, kiedy z głośników popłynęła muzyka rockandrollowa. Przestępujący do tej pory z nogi na nogę matka i syn, zaczęli rytmicznie poruszać biodrami w rytm melodii. Potem było tylko lepiej.

Cała sala entuzjastycznie przyjęła taniec pary, a panna młoda nie była w stanie ukryć zdziwienia popisami męża i teściowej. Jej usta szeroko się otworzyły, podobnie jak oczy. Taylor zaczęła klaskać, a reszta weselników poszła jej śladem.

Reakcja panny młodej/YouTube @Jason Collins
Reakcja panny młodej/YouTube @Jason Collins
Reakcja panny młodej/YouTube @Jason Collins

Nagranie stało się hitem

W trakcie swojego tańca pan młody i jego mama kilkukrotnie zmieniali style taneczne i z każdym radzili sobie wyśmienicie. Ta dwójka swoim tańcem podbiła serca nie tylko gości weselnych, ale także internautów.

Nagranie tych zaskakujących popisów tanecznych obejrzało do tej pory pół miliona internautów i stale ta liczba rośnie. "O mój Boże, jakie to fajne. Moja ulubiona była reakcja panny młodej" - czytamy w jednym z wielu podobnych komentarzy, w którym nie brakuje zachwytu nie tylko nad tańczącymi, ale i główną obserwatorką tego tańca.

A wam, jak się podoba?

To też może cię zainteresować: Popularny w sieci duchowny zabrał głos w sprawie prezentów komunijnych. Jego słowa wywołały wśród internautów prawdziwą burzę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Iwan Komarenko relacjonuje swoją podróż. Zdradził, kto mu towarzyszy. Czy muzyk wraca do Polski

O tym się mówi: Krzysztof Jackowski nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. To czeka nas w maju tego roku