Jak podaje portal "Radio Zet", Tomasz Stockinger trafił niedawno do szpitala. Gwiazdor serialu "Klan" musiał przejść operację. Jak teraz czuje się aktor? Poznajcie szczegóły!

Problemy zdrowotne Tomasza Stockingera

W 2020 roku fanów Tomasza Stockingera zelektryzowała informacja o problemach zdrowotnych ich idola. Wówczas aktor przeszedł poważną operację serca, po której przyznawał, że był to moment, w którym "zajrzał śmierci w oczy".

Na szczęście zabieg na otwartym sercu zakończył się powodzeniem i po rehabilitacji aktor wrócił do pracy. Niestety teraz po raz kolejny docierają do nas niepokojące informacje o tym, że Stockinger po raz kolejny trafił na stół operacyjny.

Tomasz Stockinger/YouTube @Gossip TV
Tomasz Stockinger/YouTube @Gossip TV
Tomasz Stockinger/YouTube @Gossip TV

Tomasz Stockinger trafił na stół operacyjny

Tym razem pobyt Tomasza Stockingera nie miał związku z problemami kardiologicznymi aktora, ale z zupełnie inną przypadłością. Okazuje się, że aktor zmagał się z przepukliną, która wymagała pilnej interwencji medycznej.

"Niedawno trafiłem do szpitala przez przepuklinę pachwinową. Przeszedłem niespodziewaną operację. Mówi się, że "nie znasz dnia ani godziny" i to prawda. Wcześniej nic tego nie zapowiadało, ale co zrobić?" - powiedział aktor w rozmowie z serwisem "Plotek".

Dobra wiadomość jest taka, że zabieg przebiegł bez komplikacji i Tomasz Stockinger wrócił już do domu, gdzie dochodzi do pełni sił. Zła wiadomość jest taka, że na jakiś czas aktor musi zapomnieć o grze w tenisa. Jak sam przyznał, "nie może się przemęczać i dźwigać", ale nie traci nadziei, że już w czerwcu uda mu się wrócić na kort.

Tomaszowi Stockingerowi życzymy dużo zdrowia, szybkiego powrotu do pełnej sprawności i na ukochany kort tenisowy.

To też może cię zainteresować: Karolina Pisarek nie przebiera w słowach. Nie zostawiła na Michale Wiśniewskim suchej nitki. "Chciał wyjść na bohatera w świecie mediów"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ogrodnicy zdradzają patent na dorodne plony. Te rośliny warto posadzić obok siebie. Jakich połączeń unikać

O tym się mówi: Krzysztof Jackowski nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. To czeka nas w maju tego roku