Jak przypomina portal "Pomponik", relacje Michała Wiśniewskiego i Karoliny Pisarek nie należą do najcieplejszych. Modelka niezbyt miło wspomina swoje zetknięcie z liderem grupy Ich Troje, które miało miejsce na planie programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Już wtedy doszło do małej medialnej wojenki między celebrytami. Jeśli myśleliście, że ich spór to przeszłość, mylicie się. W jednym z wywiadów modelka postanowiła powiedzieć, co myśli o Wiśniewskim.

Karolina Pisarek o Michale Wiśniewskim

Karolina Pisarek pojawiła się ostatnio u Żurnalisty. Modelka w trakcie rozmowy wróciła wspomnieniami do czasów swoich występów w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie jej występy oceniał między innymi Michał Wiśniewski. Pisarek przypomniała, że Michałowi Wiśniewskiemu nie spodobało się to, że w jednym z odcinków uczestnicy przyznali jej wysokie noty. Ze szczegółami opisała, jak po nagraniach miał zachować się piosenkarz.

"Na backstage'u Michał zaczął mówić "Co to jest? To nie powinno tak być, ona nie powinna wygrać". Zaczął podchodzić do wszystkich uczestników i ochrzaniać ich, że oddali na mnie głos, że wygrałam. Człowiek, który chciał mnie wesprzeć, odwalił coś takiego" - wyznała modelka.

Karolina Pisarek/YouTube @tvnpl
Karolina Pisarek/YouTube @tvnpl
Karolina Pisarek/YouTube @tvn.pl

Pisarek podkreśliła, że Michał Wiśniewski starał się kreować na osobę, która ją wspierała, choć żadnego wsparcia nie dawał. Miał nawet odgrażać się w obecności jej męża, że "pokaże jej w następnym odcinku". I faktycznie kolejny występ został dość surowo skrytykowany przez lidera Ich Troje.

Wiśniewski o Karolinie Pisarek

W ubiegłym roku, kiedy zrobiło się głośno o relacjach Wiśniewskiego i Pisarek, piosenkarz postanowił przedstawić swoją wersję. W rozmowie z portalem "Jastrząb Post" przyznał, że nie spodziewał się, że Pisarek będzie rozwiązywała spór przez media. Podkreślił, że na pewnym etapie starał się być dla niej wsparciem, a ona zarzuciła mu dwulicowość, co go obraziło.

Czy tym razem też Michał zdecyduje się na komentarz? Czas pokaże.

Michał Wiśniewski/ screen youtube
Michał Wiśniewski/ screen youtube
Michał Wiśniewski/ screen youtube

Myślicie, że Michał Wiśniewski powinien komentować słowa Karoliny Pisarek, czy nie?

To też może cię zainteresować: Wspaniałe wieści płyną od rodziców urodzonych w lutym pięcioraczków. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Popularna w sieci chemiczka przestrzega przed takim sposobem kiszenia ogórków. Dlaczego należy go unikać

O tym się mówi: Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru Mru przeżywa trudne chwile. Smutne doniesienia potwierdził przyjaciel kabareciarza