Jak informuje portal "Pomponik", odeszła partnerka Michała Wójcika z kabaretu Ani Mru Mru. Kobieta zmagała się od 2020 roku z chorobą nowotworową. Informację o jej śmierci potwierdził przyjaciel Wójcika, Krzysztof Ferdyn.

Walka o życie Jani

Michał Wójcik i Jania w 2019 roku powitali na świecie synka Michała Juniora. Niestety w 2020 roku kabareciarz podzielił się smutną informacją, że jego ukochana zmaga się z chorobą nowotworową. Wspólnie z przyjaciółmi założył zbiórkę na leczenie Jani, do końca wierząc, że życie jego ukochanej da się ocalić.

Zbiórka zakończyła się sukcesem i udało się zebrać pieniądze na leczenie Jani. Artysta gościł w programie "Pytanie na śniadanie", gdzie podziękował wszystkim, którzy go wsparli w tym trudnym czasie. Wyznał wówczas, że jego ukochana cierpi na śluzaka potrójnie ujemnego, choć jednocześnie zaznaczył, że nie chciałby ujawniać szczegółów na temat leczenia.

Michał Wójcik stracił ukochaną

W poniedziałek 17 kwietnia nadeszła najgorsza z informacji. Przyjaciel Wójcika potwierdził, że Jania zmarła. "Niestety muszę potwierdzić tą informację. I to dosyć smutną, natomiast nie komentujemy tego z Michałem" - powiedział Krzysztof Ferdyn.

Informacje o śmierci partnerki Michała Wójcika potwierdził również menadżer kabaretu Ani Mru Mru Zbigniew Remlein, który dodał, że Jania zmarła miesiąc temu.

Bliskim Jani składamy najszczersze wyrazy współczucia, życząc im w tym trudnym czasie dużo siły.

To też może cię zainteresować: Dawid Kubacki opowiedział o tym, co działo się z jego żoną. "Miała sparaliżowaną całą jedną stronę ciała"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mieszkańcy jednego z polskich miast otrzymali ważną wiadomość SMS. " Zachowaj spokój. Stosuj się do poleceń służb". Co się dzieje

O tym się mówi w Polsce: Jacek Kurski nie zamierza wracać do mediów. Podobno stracił dobrą fuchę. O czym mowa

O tym się mówi na świecie: Papież Franciszek zabrał głos w sprawie zarzutów dotyczących Jana Pawła II. Co miał na ich temat do powiedzenia