Jak podaje portal "Pomponik", na jednej z ostatnich imprez Beata Kozidrak ogłosiła, że jej ukochany się jej oświadczył, a ona przyjęła oświadczyny. Pochwaliła się też pierścionkiem, jaki dostała. "Cztery karaty szczęścia" - mówi o swojej nowej błyskotce piosenkarka. Fani pośpieszyli z gratulacjami i życzeniami. Kim jest wybranek Kozidrak?

Beata Kozidrak ma na swoim kocie rozwód

Beata Kozidrak przez wiele lat związana była z Andrzejem Pietrasem. Ich wspólne życie nie było usłane różami, a parze przyszło się mierzyć z różnymi przeciwnościami. Ostatecznie zdecydowali się rozstać po 36 wspólnie spędzonych latach. Ich małżeństwo zakończyło się w 2016 roku, a sądowi wystarczył ledwie kwadrans, żeby o tym zdecydować.

Media rozpisywały się o tym, że Pietras chciał wrócić do Kozidrak, ale artystka nie zamierzała wracać do tego, co było. Wokalistka "Bajmu" w udzielanych wywiadach nie kryła, że ma ogromną potrzebę bycia niezależną. Podkreślała, że jej były mąż kierował zarówno jej życiem osobistym i zawodowym od matury.

Beata Kozidrak. Źródło: youtube.com
Beata Kozidrak. Źródło: youtube.com
Beata Kozidrak. Źródło: youtube.com

Teraz Beata Kozidrak układa sobie życie u boku nowego partnera. Ostatnio podzieliła się z fanami radosną nowiną o zaręczynach z obecnym ukochanym. Kim jest wybranek piosenkarki?

Beata Kozidrak zakochana

Jak wynika z informacji przekazanych przez tygodnik "Życie na gorąco", Beata Kozidrak związała się z młodszym od siebie o 17 lat partnerem. Mężczyzna pracuje w jednej z warszawskich klinik stomatologicznych, gdzie zajmuje się elektroradiologią. Nowy ukochany wokalistki sprawił, że "zapomniała, co to nuda".

Ona sama w wywiadach przyznawała, że jej partner najbardziej ujął ją tym, że "potrafi się zachwycić". Dodała, że nie bez znaczenia jest też "ogień w sypialni". Choć jeszcze niedawno gwiazda zarzekała się, że nie zamierza ponownie wychodzić za mąż, ostatnio pochwaliła się swoim fanom przyjęciem zaręczyn.

"Cztery karaty szczęścia! Nikt się nie spodziewał, że wyrażę swoje YES" - powiedziała w trakcie "Pink Party" Pudelka, na którym występowała.

Zakochanym gratulujemy i życzymy im wielu wspaniałych wspólnych chwil.

To też może cię zainteresować: Córka Agaty Mróz jest już nastolatką. Jak dziś wygląda życie Liliany

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:Antek Królikowski nie zostawił bez komentarza słów Miśka Koterskiego na swój temat. Padły mocne zarzuty

O tym się mówi: Karolina Pisarek nie przebiera w słowach. Nie zostawiła na Michale Wiśniewskim suchej nitki. "Chciał wyjść na bohatera w świecie mediów"