Jak podaje portal "Pomponik", Michał Koterski podpadł Antkowi Królikowskiemu, twierdząc, że są do siebie bardzo podobni. Królikowski uznał, że Misiek Koterski posunął się zdecydowanie za daleko. W najnowszym oświadczeniu były partner Joanny Opozdy postanowił wyjaśnić, dlaczego czuje się lepszy od swojego kolegi po fachu.

To nie były łatwe miesiące dla Antka Królikowskiego

Antek Królikowski ma za sobą kilka niespecjalnie pomyślnych miesięcy. Zaczęło się od zdrady, jakiej dopuścił się, kiedy jego żona była w ciąży. Potem było tylko gorzej. Młody aktor ściągnął na siebie lawinę negatywnych komentarzy po tym, jak postanowił zorganizować walkę sobowtórów Wołodymyra Zełeńskiego i Władimira Putina, tuż po rosyjskiej agresji na Ukrainę.

Niedawno Królikowskiego zatrzymała policja. Badania wykazały obecność w organizmie aktora THC. Najstarszy syn Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej przekonywał, że substancje niedozwolone to wynik stosowanych przez niego leków na stwardnienie rozsiane, na które cierpi.

Teraz o Antku Królikowskim znów zrobiło się głośno. Wszystko po tym, jak Królikowski postanowił odpowiedzieć na słowa Miśka Koterskiego, który dopatrzył się między sobą a Antkiem Królikowskim.

"Antek jest naprawdę zdolnym aktorem. Dzisiaj, jak na niego patrzę, to niestety widzę siebie z tamtych lat, bo tak samo zrujnowałem swoje życie. Chodzi mi o to, w czym on teraz tkwi" - powiedział Koterski u Wojewódzkiego i Kędzierskiego, dodając, że jeśli Królikowskiemu uda się wydostać z tego wszystkiego, ma szansę w przyszłości zagrać świetną rolę.

Antek Królikowski komentuje porównanie Koterskiego

Antek Królikowski postanowił odnieść się do słów starszego kolegi po fachu. Były mąż Opozdy w rozmowie z "Pudelkiem" nie ukrywał, że czuje się pokrzywdzony takim porównaniem. "Bardzo odważne słowa jak na byłego heroinistę" - zaczął swoją wypowiedź Antek Królikowski.

Antek dodał, że badania przeprowadzone przez biegłych sądowych "jednoznacznie wykazały, że nawet od marihuany nie jest uzależniony". Stwierdził, że Koterski wykorzystuje go do podbicia sprzedaży swojej autobiografii. Dowodem na to ma być fakt, że Misiek Koterski miał okazję z nim porozmawiać o tym w cztery oczy, a tego nie zrobił.

Antek Królikowski/YouTube @tvnpl
Antek Królikowski/YouTube @tvnpl
Antek Królikowski/YouTube @tvnpl

Królikowski zarzucił też Koterskiemu, że "dopuszcza się hipokryzji". "Pudelek" poprosił Michała Koterskiego o komentarz, aktor jednak stwierdził, że temat już został wyczerpany i nie zamierza do niego wracać.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Karolina Pisarek nie przebiera w słowach. Nie zostawiła na Michale Wiśniewskim suchej nitki. "Chciał wyjść na bohatera w świecie mediów"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niebywałe doniesienia o królu Wielkiej Brytanii. Karol III po oficjalnej koronacji nie zostanie nazwany królem. Zdecydowano o zerwaniu z tradycją

O tym się mówi: Popularny w sieci duchowny zabrał głos w sprawie prezentów komunijnych. Jego słowa wywołały wśród internautów prawdziwą burzę