Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Agata Mróz należała do grona najlepszych polskich siatkarek. Na swoim koncie miała wiele sportowych sukcesów. Niestety przyszło jej też walczyć z chorobą. Zmarła niedługo po narodzinach córeczki. Jak dziś wygląda córka Agaty Mróz?

Sport, rodzina, walka o życie

Agata Mróz realizowała się nie tylko w sporcie. W 2007 roku stanęła na ślubnym kobiercu ze swoim ukochanym Jackiem Olszewskim. Pół roku później para ogłosiła radosną nowinę, że spodziewa się dziecka. Dziewczynka urodziła się jako wcześniak 4 kwietnia 2008 roku. Siatkarka zdecydowała się urodzić dziecko, choć wymagała leczenia.

Miesiąc po porodzie stan Agaty Mróz się pogorszył. Siatkarce przeszczepiono szpik, niestety nie przyniósł on spodziewanej poprawy. U Mróz doszło do rozwinięcia się posocznicy i wstrząsu septycznego, które przyczyniły się do jej śmierci.

Siatkarka zmarła 4 czerwca 2008 roku, zostawiając pogrążoną w żałobie rodzinę i męża, który musiał stawić czoła samotnemu wychowaniu ich maleńkiej córeczki.

Agata Mróz/YouTube @Hania Cieślak
Agata Mróz/YouTube @Hania Cieślak
Agata Mróz/YouTube @Hania Cieślak

Tak dziś wygląda córka Agaty Mróz

Liliana Olszewska poszła w ślady swojej mamy. Jej ogromną pasją jest gra w siatkówkę. Trenuje w Klubie Sportowym SASKA Warszawa. Znajduje też czas na aktywność w mediach społecznościowych. Na jej tiktokowym profilu znajdziemy filmiki, w których udaje, że śpiewa, korzystając z oryginalnych podkładów muzycznych.

Jak sama o sobie pisze "jest wysoką, szczupłą, wysportowaną brunetką o ciemnobrązowych oczach z sarkastycznym poczuciem humoru". Do tej pory Lilianie Olszewskiej udało się zgromadzić 13 tysięcy osób, które obserwują jej profil.

Zaskoczeni?

To też może cię zainteresować: Popularny jasnowidz nie ma wątpliwości. Zaćmienie słońca odkryje wiele tajemnic. "To będzie koniec świata, jaki znamy"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Antek Królikowski nie zostawił bez komentarza słów Miśka Koterskiego na swój temat. Padły mocne zarzuty

O tym się mówi: Karolina Pisarek nie przebiera w słowach. Nie zostawiła na Michale Wiśniewskim suchej nitki. "Chciał wyjść na bohatera w świecie mediów"