Jak przypomina portal "Super Express", 20 kwietnia bieżącego roku dojdzie do wyjątkowego zaćmienia Słońca. Od zawsze temu zjawisku towarzyszyła aura niezwykłości. Zdaniem popularnego jasnowidza zjawisko to przyniesie poważne zmiany na scenie politycznej. Dojdzie do kompromitacji wielu największych i najbardziej znanych polityków. Poznajcie szczegóły!

Koniec świata, jaki znamy

Tegoroczne zaćmienie Słońca będzie o tyle niezwykłe, że będzie miało charakter hybrydowy. Będziemy mieli okazję oglądać całkowite zaćmienie słońca i zaćmienie obrączkowe, które zwykle występują osobno. Zjawisko początkowo będzie miało charakter obrączkowego zaćmienia, które zmieni się w zaćmienie całkowite, a potem znów w obrączkowe.

Wróżbici nie mają wątpliwości, że to zjawisko będzie miało potężny wpływ na nasze życie. Ma przynieść prawdziwe trzęsienie ziemi na scenie politycznej. Będzie to czas potężnej kompromitacji największych polityków. Jasnowidz Gabriel nie ma wątpliwości, że na jaw wyjdą tajemnice polityków, które przekreślą ich dalsze kariery.

Zaćmienie Słońca/YouTube @ZMIANY na Ziemi
Zaćmienie Słońca/YouTube @ZMIANY na Ziemi
Zaćmienie Słońca/YouTube @ZMIANY na Ziemi

Utrat panowania

"Pewna osoba straci panowanie nad sobą i pod wpływem emocji zdradzi coś, o czym dotąd wiedzieli tylko nieliczni. To będzie koniec świata polityki, jaki znamy" - stwierdził jasnowidz Gabriel w rozmowie z "Radiem Zet".

Dodał, że możemy się spodziewać lawiny kompromitacji ważnych osób funkcjonujących w życiu publicznym. Zdaniem Gabriela będzie nam również dane poznać sekret jednej ze znanych par. Mamy też zostać odarci ze złudzeń co do nieskazitelności charakteru jednej z ważnych osób, która uchodzi od lat za wzór.

Zaćmienie Słońca/YouTube @ZMIANY na Ziemi
Zaćmienie Słońca/YouTube @ZMIANY na Ziemi
Zaćmienie Słońca/YouTube @ZMIANY na Ziemi

Jasnowidz Gabriel przekonuje, że przed nami czas walki o prawdę. I choć początkowo będzie trudno tę prawdę wyłowić w lawinie półprawd, kłamstw i manipulacji, to przed jesienią wszystko stanie się jasne.

Co sądzicie o tych zapowiedziach?

To też może cię zainteresować: Pan młody i jego mama wyszli na parkiet. Nikt nie spodziewał się tego, co stało się po chwili. Reakcja panny młodej podbiła sieć

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niepokojące doniesienia na temat stanu zdrowia Tomasza Stockingera. Aktor trafił do szpitala. Konieczna była operacja

O tym się mówi:Zapadł wyrok w sprawie Maryli Rodowicz. O co poszło