Jak przypomina portal "Pomponik", Stanowi Borysowi nie raz przyszło się mierzyć z poważnymi problemami zdrowotnymi. Artysta ma za sobą udar, po którym przyszło mu się mierzyć z częściowym paraliżem. Kolejnym poważnym problemem był zawał serca. Niedawno artysta usłyszał kolejną druzgocącą diagnozę - nowotwór. Muzyk przeszedł operację. Jakie są rokowania? Jak czuje się Stan Borys?

Niepokojące odkrycie

Lekarz Stana Borysa dostrzegł na jego ciele niepokojące znamię, które zaniepokoiło go na tyle, że poradził muzykowi skonsultowanie się ze specjalistą. Muzyk nie zwlekał z tym i po powrocie do Nowego Jorku, gdzie mieszka już od jakiegoś czasu, udał się na konsultacje, w trakcie której przeprowadzono biopsję.

Wyniki okazały się jednoznaczne. U Stana Borysa rozwijał się nowotwór skóry. Choć zmiana nie miała charakteru złośliwego, to medycy zdecydowali, że najlepiej będzie ją usunąć, bo rozrastające się znamię mogło z czasem się zezłośliwić i zagrozić życiu Borysa.

"Wycięto mi 10 cm skóry. Chirurg plastyczny bardzo ładnie zaszył ranę, która się pięknie goi. Ania zawsze pilnuje wszystkich wizyt i towarzyszy mi wszędzie. Bardzo dba, abym systematycznie się badał i chodził na rehabilitacje" - zdradził muzyk w rozmowie z "Super Expressem".

Stan Borys/YouTube @Onet Plejada
Stan Borys/YouTube @Onet Plejada
Stan Borys/YouTube @Onet Plejada

To nie był pierwszy poważny problem

Stan Borys już wielokrotnie mierzył się z poważnymi problemami zdrowotnymi. W 2019 roku muzyk przeszedł udar niedokrwienny mózgu, po którym doszło u niego do częściowego paraliżu. Konieczna była długa i wymagająca rehabilitacja.

W 2021 roku artysta przeszedł zawał. Jego ukochana w rozmowie z "Super Expressem" przyznała, że Borys skarżył się na silny ból w klatce piersiowej i ogólne pogorszone samopoczucie. Anna Melody wezwała pogotowie, a w międzyczasie podała mu nitroglicerynę i dwie duże aspiryny. Jej szybka reakcja uratowała życie muzyka.

Stan Borys/YouTube @Nowy Dziennik
Stan Borys/YouTube @Nowy Dziennik
Stan Borys/YouTube @Nowy Dziennik

Stanowi Borysowi życzymy dużo sił i zdrowia.

To też może cię zainteresować: Dariusz z "Sanatorium miłości" zaskoczył swoich sympatyków. Nie zamierza mieszkać z żoną po ślubie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Antek Królikowski nie zostawił bez komentarza słów Miśka Koterskiego na swój temat. Padły mocne zarzuty

O tym się mówi: Zapadł wyrok w sprawie Maryli Rodowicz. O co poszło