Jak przypomina portal "Pomponik", Dariusz z "Sanatorium miłości" już w lipcu tego roku poślubi swoją ukochaną. Okazuje się jednak, że małżonkowie nie spędzą ze sobą zbyt wiele czasu razem. Dariusz planuje bowiem wrócić do Norwegii.

Kontrowersyjny uczestnik "Sanatorium miłości"

Dariusz Kosiec dość szybko zapadał widzom 5. edycji "Sanatorium miłości" w pamięć. Wszystko przez jego rozbrajającą szczerość. Mężczyzna otwarcie przyznawał, że jego wybranka musi mieć duże libido. "Póki nie poznałem mojej żony, miałem bogate życie erotyczne. Naprawdę bogate" - mówił.

Niestety w programie nie udało Dariuszowi znaleźć wybranki, choć mężczyzna romansował z Joanną i Anitą, to z żadną z pań nie udało mu się stworzyć związku. Więcej szczęścia dopisało Dariuszowi po zakończeniu nagrań. Jesienią ubiegłego roku poznał młodszą od siebie Jolantę, z którą planuje ślub.

Uroczystość ma mieć charakter cywilny. W rozmowie z "Super Expressem" zdradził, że oświadczył się ukochanej zaledwie po dwóch miesiącach znajomości. Dariusz zdradził, że zamierza zaprosić na uroczystość swoich przyjaciół z "Sanatorium miłości", choć nie ma co liczyć, że zaproszenie trafi do wszystkich uczestników.

Dariusz z "Sanatorium miłości"/YouTube @Kurier Szczeciński 24h
Dariusz z "Sanatorium miłości"/YouTube @Kurier Szczeciński 24h
Dariusz z Sanatorium miłości/YouTube @Kurier Szczeciński 24h

Ślub i oddzielne mieszkanie

Wybranka Dariusza na co dzień mieszka w Inowrocławiu, gdzie pracuje jako położna. Ani senior, ani jego ukochana nie planują po ślubie rezygnować z aktywności zawodowej. Dariusz planuje powrót do Norwegii, gdzie pracuje, jako kierowca autobusu. Do emerytury brakuje mu jeszcze trzech lat.

Mężczyzna z optymizmem patrzy jednak w przyszłość. "Po osiągnięciu wieku emerytalnego wrócę do kraju na stałe i będziemy z żoną już nierozłączni. To musi się udać" - wskazuje sympatyczny uczestnik "Sanatorium miłości".

Co sądzicie o rozwiązaniu, na jakie zdecydowali się Dariusz i Jolanta?

To też może cię zainteresować: Karolina Pisarek nie przebiera w słowach. Nie zostawiła na Michale Wiśniewskim suchej nitki. "Chciał wyjść na bohatera w świecie mediów"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niebywałe doniesienia o królu Wielkiej Brytanii. Karol III po oficjalnej koronacji nie zostanie nazwany królem. Zdecydowano o zerwaniu z tradycją

O tym się mówi: Ojciec Rydzyk z intrygującą ofertą na sezon komunijny. W sklepie zakonnika pojawiły się propozycje prezentów. Nie każdego będzie na nie stać