Jak przypomina portal "Pomponik", Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Informacja o jego niespodziewanym odejściu była ogromnym szokiem dla jego fanów, tym bardziej że ledwie dwa dni wcześniej artysta uspokajał swoich fanów, że po wyjściu ze szpitala powoli do siebie dochodzi. Wdowa po artyście zdradziła, co znalazło się w trumnie Krzysztofa Krawczyka.

Fani Krzysztofa Krawczyka wciąż pamiętają ten dzień

Wielbiciele talentu Krzysztofa Krawczyka z pewnością doskonale pamiętają dzień, w którym serce artysty na zawsze się zatrzymało. Był 5 kwietnia 2021 roku, Wielki Poniedziałek. O odejściu Krawczyka mówiły wszystkie media i rozpisywały się portale internetowe. Nikt nie był w stanie uwierzyć, że dramatyczne informacje mogą być prawdziwe.

Szczególnie mocno śmierć Krzysztofa Krawczyka przeżyli jego najbliżsi. Jego żona Ewa, próbując poradzić sobie ze stratą, zdecydowała się napisać biografię swojego ukochanego. Poruszyła w niej wiele kwestii, między innymi upodobanie piosenkarza do złotej biżuterii. Jak wspominała, Krawczyk przestał nosić ją za namową Indian, którzy twierdzili, że ono źle działa na artystę.

Krzysztof Krawczyk/Youtube @Krzysztof Krawczyk
Krzysztof Krawczyk/Youtube @Krzysztof Krawczyk
Krzysztof Krawczyk/Youtube @Krzysztof Krawczyk

To znalazło się w trumnie Krzysztofa Krawczyka

Z tego powodu artysta zaczął nosić srebrną biżuterię ozdobioną turkusami. W biografii męża Ewa Krawczyk przyznała, że jej mąż nosił za dużo biżuterii, ale nie była go w stanie przekonać do zmiany.

"Krzyś miał swoje zdanie i wiedziałam, że pewnych rzeczy nie przewalczę. Występował w tych indiańskich ozdobach. Wziął je ze sobą, żeby tam, gdzie teraz jest, też mógł się stroić" - napisała wdowa po Krawczyku.

Krzysztof Krawczyk, Ewa Krawczyk. Źródło: Youtube Arczi Membordini
Krzysztof Krawczyk, Ewa Krawczyk. Źródło: Youtube Arczi Membordini
Krzysztof Krawczyk, Ewa Krawczyk. Źródło: Youtube Arczi Membordini

To nie jedyne, co znalazło się w trumnie Krzysztofa Krawczyka. Wdowa zdradziła, że do kieszeni surduta włożyła ukochanemu swoje zdjęce - to, które on lubił najbardziej. Przy ciele umieszczono również mikrofon piosenkarza oraz perfumy, których Krawczyk używał.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Elżbieta Jaworowicz wdała się w awanturę. Nagrano, jak kopnęła dziennikarza

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Thomas Thurnbichler zdradził, co działo się w kadrze po rezygnacji Kubackiego. Padły przejmujące słowa

O tym się mówi: Tak wyglądały ostatnie chwile Jana Pawła II. Wiadomo, jak odchodził Papież Polak