Jak przypomina portal "O2", kabaret Neo-Nówka ma ogromną rzeszę sympatyków, którzy czekają na ich skecze i komentarze do aktualnych wydarzeń. Sporo emocji wzbudził ich skecz "Wigilia 2022", który bezlitośnie wytknął błędy polityków funkcjonujących na polskiej scenie politycznej. Teraz kabareciarze zadrwili z polskiej kadry piłkarskiej po meczu z Albanią.

Neo-Nówka nie ma litości

Neo-Nówka nie raz udowodniła, że nie ma dla niej tematów tabu. W ubiegłoroczne wakacje dużo mówiło się o odświeżonej wersji skeczu "Wigilia", który bezlitośnie obnażał błędy nie tylko obozu władzy, ale także polityków innych stron sceny politycznej, choć to rządzącym oberwało się wówczas najmocniej.

Kabareciarze nie tylko w skeczach komentują bieżące wydarzenia. Robią to również za pośrednictwem mediów społecznościowych. To właśnie w social mediach skomentowali ostatni mecz polskich piłkarzy, którzy w meczu eliminacyjnym do Euro 2024 walczyli z Albanią.

Neo-Nówka podsumowuje mecz Polska-Albania

W miniony poniedziałek polscy piłkarze zmierzyli się z kolejnym przeciwnikiem w fazie eliminacyjnej. Po wcześniejszej porażce z Czechami drużyna, której kapitanem jest Robert Lewandowski, wygrała 1:0 z Albanią. Neo-Nówka postanowiła skomentować osiągnięcie kadry, zamieszczając wymowny wpis w mediach społecznościowych.

"Pokonaliśmy 1:0 wielką i od lat niepokonaną przez nas Anglię. To był wyrównany mecz walki i starcie dwóch gigantów, z którego zasłużenie wyszliśmy zwycięsko. Jeszcze raz gratulacje. Przepraszamy, miało być Albanię, reszta pozostaje bez zmian" - napisali kabareciarze na Twitterze.

Wielu internautów podzieliło opinię Neo-Nówki. A wy, zgadzacie się z ich osądem?

To też może cię zainteresować: Odszedł popularny aktor. Miał zaledwie 53 lata. Fani artysty zdruzgotani tą informacją

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tomasz Komenda nie zgadza się z decyzję sądu. Zapowiada dalszą walkę

O tym się mówi: Joanna Opozda zwraca się do Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Padły bardzo szczere słowa. Pilny apel