Jak przypomina portal "Pomponik", bracia Golcowie obecni są na polskiej scenie muzycznej od lat. Niezmiennie cieszą się ogromną popularnością wśród słuchaczy, a dawane przez nich koncerty przyciągają rzesze sympatyków. Muzycy nie ukrywają, że wiele zawdzięczają wyjątkowej osobie - swojej mamie. Przy okazji jej urodzin, bracia pośpieszyli z życzeniami. Podobnie jak ich fani.

Miłość do muzyki

Pawłowi i Łukaszowi Golcom muzyka towarzyszyła od najmłodszych lat. Miłość do grania i śpiewu zaszczepili w nich rodzice. Ich mama Irena śpiewała w chórze, a tata grał na klarnecie. Muzycy nie kryją, że mama zawsze wspierała ich talent. Szlifowali go najpierw w szkole muzycznej, a potem kontynuując naukę na Akademii Muzycznej.

Bracia Golcowie nie kryją wdzięczności i miłości do swojej rodzicielki. Na oficjalnym profilu zespołu pojawiło się wspólne zdjęcie Pawła i Łukasza w towarzystwie ich mamy. Powodem były 84. urodziny pani Ireny, które jej synowie świętowali wspólnie z nią.

"Dziś świętujemy w gronie najbliższych. Nasza ukochana mama Irena skończyła właśnie 84 lata. Każdego roku jesteśmy pełni podziwu za jej siłę, optymizm i piękne serce! Chyba należy się jej lajk" - napisali pod wspólnym zdjęciem.

Moc życzeń

Pod postem zaroiło się od komentarzy, w których fani zespołu składali pani Irenie życzenia. Internauci życzyli solenizantce "spełnienia marzeń", "zdrowia i samych dobrych dni", "120 lat życia", a także "siły, zdrowia i radości".

Nie zabrakło również podziękowań za "takich fajnych synów, którzy sprawiają tak wiele radości".

Nie pozostaje nam nic innego, jak przyłączyć się do wszystkich życzeń przesyłanych pani Irenie.

To też może cię zainteresować: Robert Lewandowski zdobył się na szczere wyznanie dotyczące straty dziecka. Opowiedział o okolicznościach zdarzenia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Magdalena Ogórek przeżywa trudne chwile. Jej były mąż trafił do szpitala. Jego stan jest ciężki

O tym się mówi: Joanna Krupa zabrała głos w sprawie medialnych doniesień dotyczących jej małżeństwa. "Idziemy naprzód jako przyjaciele"