Jak przypomina portal "Super Express", już niebawem światło dzienne ujrzy dokument poświęcony Robertowi Lewandowskiemu. Piłkarz w produkcji realizowanej przez Amazon Prime mówił nie tylko o swoich sukcesach, ale także o dramatach, jakich doświadczył. Opowiedział o śmierci ojca, a także o okolicznościach, w jakich on i Anna Lewandowska stracili dziecko.

Anna Lewandowska opowiedziała o poronieniu

Anna Lewandowska przyznała się do poronienia w listopadzie ubiegłego roku. Dramatycznym doświadczeniem podzieliła się w mediach społecznościowych. Jej wyznanie było reakcją na słowa Jarosława Kaczyńskiego, który stwierdził, że niska dzietność wśród Polek jest efektem tego, że panie "dają sobie w szyję".

Lewandowska nie kryjąc oburzenia słowami polityka, przyznała, że długo marzyła o tym, żeby zostać mamą. W poruszającym wpisie zdradziła, że za nim udało się jej spełnić to marzenie "niestety, podobnie jak inne kobiety, doświadczyłam także poronienia".

W jednym z wywiadów przyznała, że kiedy wreszcie test dał wynik pozytywny, ona i Robert nie mieli zbyt wiele czasu, żeby nacieszyć się tą świadomością, bo stało się najgorsze. Teraz, do tych dramatycznych doświadczeń wrócił Robert Lewandowski, wszystko przy okazji dokumentu "Lewandowski - Nieznany".

Robert Lewandowski zdradził okoliczności poronienia

Robert Lewandowski w trakcie prac nad filmem dokumentalnym poświęconym jego osobie zdradził, że jego żona poroniła w trakcie Euro 2016.

"Mistrzostwa Europy we Francji to był okres, kiedy staraliśmy się z Anią o dziecko. Kiedy Ania przyleciała do Francji na turniej, to okazało się, że kilka dni wcześniej poroniła" - powiedział piłkarz, wracając wspomnieniami do tamtego trudnego okresu.

Robert Lewandowski/YouTube @Meczyki
Robert Lewandowski/YouTube @Meczyki
Robert Lewandowski/YouTube @Meczyki

Jesteście ciekawi filmu poświęconego Robertowi Lewandowskiemu?

To też może cię zainteresować: Magdalena Ogórek przeżywa trudne chwile. Jej były mąż trafił do szpitala. Jego stan jest ciężki

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Przyjaciel Piotra Wysockiego opisał ze szczegółami, jak wyglądało jego ostatnie spotkanie z aktorem. Słowa mężczyzny poruszają

O tym się mówi: Joanna Krupa zabrała głos w sprawie medialnych doniesień dotyczących jej małżeństwa. "Idziemy naprzód jako przyjaciele"