Jak podaje portal "Super Express", Magdalena Ogórek przeżywa teraz trudny okres w życiu. Jej były mąż trafił do szpitala, gdzie miał przejść trwający 6 godzin zabieg. Stan byłego polityka Sojuszu Lewicy Demokratycznej jest ciężki, a lekarze wciąż walczą o jego życie.

Kłopoty byłego męża Magdaleny Ogórek

Małżeństwo Magdaleny Ogórek z Piotrem zakończyło się rozwodem. Para rozstała się w listopadzie 2021 roku. Para starała się zachować dobre stosunki ze względu na ich córkę. Niestety ostatni czas nie był dla byłego męża Magdaleny Ogórek łatwy. Jak podaje tabloid na mężczyźnie ciąży pięć prokuratorskich zarzutów. Został tymczasowo aresztowany.

Przyjaciel Piotra w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że mężczyzna bardzo mocno przeżył zarówno postawienie go w stan oskarżenia, areszt, jak i wcześniejszą "nagonkę związaną z oskarżeniami o bycie TW".

Wszystkie te problemy mocno odbiły się na zdrowiu Piotra, który w ostatnim czasie regularnie skarżył się na problemy z ciśnieniem i układem krążenia. Informator tabloidu przekazał, że były mąż Magdaleny Ogórek ma za sobą trwającą 6 godzin operację serca.

"Jego stan jest ciężki. Piotr dopiero w poniedziałek odzyskał przytomność, ale ma problemy z oddychaniem, bo płyn zbiera mu się w płucach" - donosi źródło tabloidu.

Magdalena Ogórek. Źródło: youtube.com
Magdalena Ogórek. Źródło: youtube.com
Magdalena Ogórek. Źródło: youtube.com

Magdalena Ogórek mocno przeżywa to, co dzieje się z jej mężem

Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, dziennikarka TVP Info mocno przeżywa to, co dzieje się teraz z jej byłym partnerem. Przyjaciele Ogórek wskazują, że w ostatnich dniach unika kontaktu z innymi.

Poproszono przez "Super Express" o skomentowanie sprawy, Magdalena Ogórek odmówiła wydania jakiegokolwiek komunikatu w sprawie byłego męża i jego problemów zdrowotnych.

Magdalena Ogórek / YouTube:  Radio Opole
Magdalena Ogórek / YouTube: Radio Opole
Magdalena Ogórek / YouTube: Radio Opole

Miejmy nadzieję, że wysiłki lekarzy okażą się owocne i były mąż Magdaleny Ogórek wróci niebawem do zdrowia.

To też może cię zainteresować: Przyjaciel Piotra Wysockiego opisał ze szczegółami, jak wyglądało jego ostatnie spotkanie z aktorem. Słowa mężczyzny poruszają

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Kobietę z naszym dzieckiem dorwaliśmy pół kilometra od domu. Dotarła już na przystanek

O tym się mówi: Joanna Krupa zabrała głos w sprawie medialnych doniesień dotyczących jej małżeństwa. "Idziemy naprzód jako przyjaciele"