Jak przypomina portal "Pomponik", Tatiana Okupnik na dłuższy czas zniknęła z show-biznesu. Ostatnio gwiazda postanowiła o sobie przypomnieć. Pochwaliła się wspólnym zdjęciem ze swoimi dziećmi i przy okazji opowiedziała o trudnych zmaganiach z chorobą. Poznajcie szczegóły!

Tatiana Okupnik szczerze o chorobie

Tatiana Okupnik zyskała popularność, występując w zespole Blue Cafe. Jej zapadająca w pamięć barwa głosu, odróżniła ją od wszystkich występujących na scenie artystek. Niespodziewanie piosenkarka zdecydowała się wycofać z show-biznesu. Skupiła się na rodzinie. Wspólnie ze swoim mężem doczekała się narodzin dwójki dzieci.

Niestety ciąże nie były dla niej czasem szczególnie łatwym. Wszystko w związku z chorobą, z jaką Okupnik mierzy się od dziecka. Mowa o zespole Ehlersa-Danlosa, który charakteryzuje się nadmierną wiotkością stawów, a także hiperelastyczną skórą, która jest niezwykle delikatna. Do tego doszła depresja w ciąży.

Jak przyznała w jednym z wywiadów, choć nie było czynników, które mogłyby wpływać na depresję, "myślała, że nic już jej nie czeka". Dodała, że kiedy w internetową wyszukiwarkę wpisała hasło "depresja w ciąży" i nie znalazła niczego na ten temat, poczuła się jeszcze gorzej. "Czułam się bardzo samotna, przygnębiona. Nie mogłam znaleźć żadnej radości w ciągu dnia".

Nowy etap w życiu

O swoich doświadczeniach zarówno tych trudnych, jak i tych pozytywnych, artystka zdecydowała się opowiedzieć na nowej płycie. Nowy krążek Tatiany Okupnik promują dwie piosenki: "Mama idzie w długą" oraz "puzzle". W teledysku do tego ostatniego utworu, możemy zobaczyć pociechy piosenkarki.

Na nagraniu widać jej 7-letnią już córkę Matyldę, a także jej młodszego o dwa lata brata Tymka. Pod teledyskiem pojawiła się masa pozytywnych komentarzy, co z pewnością doda wokalistce skrzydeł.

A wam, jak podoba się najnowsza piosenka Tatiany Okupnik?

To też może cię zainteresować: Mama Ginekolog przerywa milczenie. Jej najnowsze oświadczenie wywołało w sieci ogromne poruszenie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Babcia tylko mnie nie oddawaj. Kocham cię"

O tym się mówi:Katarzyna Cichopek skomentowała deklarację Joanny Opozdy. Aktorka ma nadzieję, że jej koleżance po fachu chodzi o "miłość do dziecka"