Jak informuje portal "Pomponik", stan zdrowia Ewy Szykulskiej nie jest w ostatnim czasie najlepszy. Aktorka bardzo mocno przeżyła odejście męża, z którym była związana przez 44 lata. Doskwiera jej samotność, która jeszcze mocniej daje się jej we znaki w chorobie. Przyjaciele Szykulskiej nie kryją obaw.

To był cios dla Ewy Szykulskiej

Ewa Szykulska w lutym ubiegłego roku straciła męża, z którym spędziła cztery dekady. Zbigniew Pernej zmarł nagle, w wyniku rozległego zawału mięśnia sercowego. Aktorka nadal mocno przeżywa odejście ukochanego i z trudem radzi sobie z samotnością. Jeszcze trudniej przychodzi jej to w czasie choroby.

Znajomi aktorki zdradzili, że od dłuższego czasu Ewa Szykulska zmaga się z grypą. Nie kryją niepokoju jej stanem, tym bardziej że ona sama mówi, że "zdycha". W rozmowie z "Super Expressem" aktorka przyznała, że choroba męczy ją już od 16 dni i ma już dość "chorowania w samotności".

Choć aktorka nie czuje się najlepiej, nie traci nadziei, że już niebawem wróci do zdrowia. "Kocham życie pomimo wszystkich traum, które mnie otaczają. To się zdarza każdemu, takie psikusy sprawia los. Jednak byłam otoczona dobrymi ludźmi" - podsumowała aktorka w rozmowie z tabloidem.

Ewa Szykulska/YouTube @ Paula Rodak

Tego aktorka obawia się najbardziej

Ewa Szykulska w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" zdradziła kiedyś, że najbardziej boi się "niedołęstwa" i "odchodzenia", a nie samej śmierci. Przyznała, że jej marzeniem było stworzenie przyjaznego domu spokojnej starości, gdzie mogłaby ze znajomymi dożyć ostatnich chwil. Dodała, że niestety nic z tego nie wyszło.

Aktorka i jej mąż nie mieli dzieci. Jak przyznała, nie wie, jakby zachowało się jej potomstwo, choć chciałaby wierzyć, że zachowałyby się przyzwoicie.

Ewa Szykulska/YouTube @ Paula Rodak

Pani Ewie Szykulskiej życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i pełni sił.

To też może cię zainteresować: Na fanów Witolda Paszta czeka nie lada gratka. Członkowie zespołu VOX potwierdzili

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Duchowny nie przyjął datku w czasie kolędy. Co na to odwiedzany wierny

O tym się mówi: Te banknoty straciły już ważność. Nie zapłacimy nimi w sklepie. W sprawie wydano oficjalny komunikat