Jak przypomina portal "Interia", Witold Paszt zmarł 18 lutego ubiegłego roku, zaledwie dzień po rocznicy śmierci swojej ukochanej żony. Dla fanów artysty jego odejście było ogromnym zaskoczeniem, bo choć wiadomo było, że piosenkarz zmaga się z chorobą, do ostatniej chwili wszyscy wierzyli, że uda mu się z tego wyjść. Stało się jednak inaczej. Okazuje się, że przed śmiercią Witold Paszt nagrał z zespołem VOX piosenkę, która już niebawem ujrzy światło dzienne.

Niespodziewane odejście

Odejście Witolda Paszta było dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem. Choć wszyscy wiedzieli, że artysta ma poważne problemy zdrowotne, nikt nie tracił nadziei na to, że ponownie uda mu się dojść do siebie.

O jego odejściu poinformowały jego córki Natalia i Aleksandra, które zdradziły, że artysta trzykrotnie przebył zakażenie koronawirusem. Ostatnie przyniosło ze sobą poważne komplikacje. Dodały, że Witold Paszt odszedł w domu, w otoczeniu swoich najbliższych.

Znów usłyszymy głos Witolda Paszta!

Zespół VOX, którego współtwórcą był Witold Paszt, podzielił się z fanami wyjątkową nowiną. Muzycy poinformowali, że na kilka tygodni przed odejściem Paszta, udało się im nagrać wspólnie piosenkę "Razem". Grupa zapowiedziała, że wspomniana piosenka będzie ostatnim projektem zespołu, który będzie jednocześnie hołdem złożonym zmarłemu wokaliście.

Co więcej, fani mogą wziąć udział w stworzeniu teledysku, do ostatniej piosenki nagranej przez Witolda Paszta. W jaki sposób?

"Zgodnie z wizją Witka, każdy z was będzie mógł wziąć w nim udział. Macie niepowtarzalną szansę stać się twarzą tego historycznego, ostatniego klipu i poczuć się jak wokalista zespołu VOX! Pokażcie, jak i gdzie muzyka VOX-u towarzyszy Wam dzisiaj" - czytamy na oficjalnym profilu formacji w mediach społecznościowych.

W teledysku, poza fanami mają pojawić się także gwiazdy polskiej sceny muzycznej, w tym m.in. Izabela Trojanowska oraz Andrzej Krzywy.

Jesteście ciekawi, jak będzie brzmiał ostatni utwór stworzony przez Witolda Paszta i grupę VOX?

To też może cię zainteresować: Wyniki oglądalności nie pozostawiają złudzeń. Czy to Kasia Cichopek, czy Małgorzata Roznek przyciągają więcej widzów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Duchowny nie przyjął datku w czasie kolędy. Co na to odwiedzany wierny

O tym się mówi: Kontrolerzy mogą pojawić się w naszym domu w każdej chwili. Kary, jakie mogą na nas nałożyć, są teraz wyższe. O co chodzi