Jak przypomina portal "Super Express", Karol Strasburger i Stan Borys byli niegdyś przyjaciółmi. Tym większe zdumienie wywołał fakt, że obaj spotkali się w sądzie. Piosenkarz postanowił pozwać prowadzącego "Familiadę", zarzucając mu publiczne znieważanie jego i wybranki artysty Anny Meleady. Tabloid donosi, że sąd wydał wyrok.

Od przyjaźni do sądu

Relacje Stana Borysa i Karola Strasburgera były niegdyś ciepłe i przyjazne. Niestety to już przeszłość. Doszło nawet do tego, że dawni przyjaciele spotkali się na sali sądowej. Stan Borys pozwał prowadzącego "Familiadę", zarzucając mu publiczne znieważenie poprzez wpisy zamieszczane w sieci.

Karol Strasburger nie pozostawił na pozwie Stana Borysa suchej nitki. Stwierdził, że artysta zdecydował się na ten krok, aby "zyskać rozgłos". "To jest coś okrutnego" - dodał. Z ustaleń "Super Expressu" wynika, że w sprawie jakiś czas temu zapadł wyrok. Jaki?

Karol Strasburger/YouTube @tvnpl
Karol Strasburger/YouTube @tvnpl
Karol Strasburger/YouTube @tvnpl

Karol Strasburger usłyszał wyrok

Okazuje się, że rozpoznający sprawę sąd uznał, że Karol Strasburger jest niewinny. Przedstawiciele sądu dodali, że wydany wyrok jest prawomocny. Przedstawiciele Stana Borysa odwołali się od wyroku, ale ich apelacja została oddalona.

Karol i Małgorzata Strasburgerowie nie zdecydowali się na skomentowanie pozytywnego dla nich rozstrzygnięcia sprawy. Wpływ na to miały również informacje o pogarszającym się stanie zdrowia piosenkarza, który przyznał, że jest z nim na tyle źle, że nie był w stanie wziąć udziału w pogrzebie swojej siostry.

Stan Borys/YouTube @Onet Plejada
Stan Borys/YouTube @Onet Plejada
Stan Borys/YouTube @Onet Plejada

Zaskoczyło was rozstrzygnięcie sądu? A może spodziewaliście się, że tak właśnie zakończy się spór Stana Borysa z Karolem Strasburgerem?

To też może cię zainteresować: Krzysztof Szewczyk opowiedział o trudnym doświadczeniu, z jakim przyszło mu się zmierzyć. O czym mowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:Magdzie Gessler udało się to utrzymać w tajemnicy przez pół roku. Nikt nie miał pojęcia, że restauratorka wyszła po raz kolejny za mąż

O tym się mówi: Najnowsze zdjęcie księżnej Kate budzi obawy sympatyków monarchii. Nie mają wątpliwości, to wina księcia Harry'ego