Jak przypomina portal "Wirtualna Polska", 10 stycznia do księgarń trafiła autobiografia księcia Harry'ego, która na długo przed premierą wywołała sporo kontrowersji. Fani rodziny królewskiej nie kryją obaw o stan księżnej Kate, której zdjęcie obiegło media na całym świecie.

Autobiografia księcia Harry'ego wywołał burzę

Nie ulega wątpliwości, że medialna aktywność księcia Harry'ego i jego żony, mocno daje się we znaki członkom dworu, choć Pałac Buckingham nie komentuje wynurzeń młodszego syna króla Karola III. W swojej autobiografii zbuntowany książę w niekorzystnym świetle przedstawił Williama, Kate, swojego ojca, choć najbardziej oberwało się Camilli.

Wielbiciele rodziny królewskiej mocno martwią się o kondycję Kate, która niegdyś była mocno związana z księciem Harrym. Niestety obaw Brytyjczyków nie rozwiewają najnowsze zdjęcia księżnej Walii. Widać na nich żonę Williama jadącą samochodem po dzieci do szkoły. Na jej twarzy nie widać uśmiechu, ale smutek i zmęczenie.

Lawina komentarzy

W komentarzach pod najnowszą fotografią księżnej Kate nie brakuje głosów, że na twarzy księżnej odbijają się "te wszystkie dramaty". Nie brakuje też mocnych zarzutów pod adresem księcia Harry'ego, któremu zarzuca się zdradę.

"Ból, który muszą odczuwać po zdradzie Harry'ego, jest okropny. Kiedyś wydawało się, że naprawdę się dogadywali" - to tylko jeden z takich komentarzy. W innym zwrócono uwagę, że Harry zachował się bardzo nieuczciwie, a księżna Kate nie może się nawet bronić przed stawianymi jej zarzutami.

A wy, co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Książę Harry nie oszczędza nikogo w rodzinie. W swojej autobiografii opisał jedno z dzieci księcia Williama

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Izabela Janachowska mówi o zmianach w Polsacie i swoim planie B. Czy była tencerka zniknie ze stacji zarządzanej przez Edwarda Miszczaka

O tym się mówi: Spór między Ewą Krawczyk i Krzysztofem Juniorem nadal trwa. Czy wdowa po artyście straci dom. Marian Lichtman nie ma co do tego wątpliwości