Jak przypomina portal "Pomponik", choć oficjalna premiera autobiografii księcia Harry'ego zaplanowano na 10 stycznia, już od jakiegoś czasu do mediów wyciekają kolejne fragmenty. Oberwało się już między innymi księciu Williamowi. Okazuje się, że Harry nie oszczędził nawet dzieci swojego starszego brata. Co napisał na ich temat?

Książę Harry atakuje dziecko swojego brata

Książę Harry wymierz ciężkie działa przeciwko członkom brytyjskiej rodziny królewskiej, do której należy. Wielu obserwatorów zauważa, że o ile w dokumencie Netflixa Sussexowie starali się przynajmniej zachować pozory i nie atakowali wprost członków rodziny, o tyle w autobiografii zbuntowany książę nie oszczędza nikogo.

W "Spare" książę Harry atakuje swoją macochę, wskazując na powiązania, jakie miała mieć z mediami na Wyspach. Ze szczegółami opisał przebieg bójki z Williamem, w której to właśnie książę Walii miał być stroną atakującą. Okazuje się, że Harry nie ma nawet taryfy ulgowej dla bratanicy.

Płacząca księżna

W swojej autobiografii książę Harry wrócił do sprawy, w której jeszcze przed ślubem doszło do spięcia między księżną Kate a Meghan Markle. Według jednej z wersji wydarzeń żona Williama miała doprowadzić wybrankę szwagra do łez. Nie brakuje jednak świadectw, że było odwrotnie.

W jednym z wywiadów Harry stwierdził, że nieprawdą jest, że Meghan doprowadziła kogokolwiek do łez. Stwierdził też, że czuł się w obowiązku opowiedzieć, jaka jest prawda. Zdaniem księcia Harry'ego miało się zacząć od tego, że Meghan nie odpowiedziała na wiadomość SMS wysłaną przez Kate od razu, ale na drugi dzień.

"Miała nieskończoną ilość SMS-ów związanych ze ślubem, ale głównie zajmowała się chaosem związanym z jej ojcem, więc następnego ranka wysłała SMS-a do Kate, że czeka na nią nasz krawiec. Powiedziała jej, że nazywa się Ajay i jest "w pałacu". To nie wystarczyło" - pisze Harry.

Młodszy syn króla Karola III dodał, że Kate skarżyła się na strój księżniczki Charlotte, która miała płakać, kiedy ją mierzyła. Amerykańska aktorka oburzyła się, że księżna nie przyszła z córką na przymiarkę i rozkazała, żeby ta natychmiast przyjechała z dzieckiem do krawca.

"Racja, ale mówiłam ci, że krawiec czeka od 8 rano. Tutaj, w KP. Czy możesz zabrać Charlotte, żeby ją przerobił, tak jak robią to inne mamy?" - miała napisać Meghan. Harry dodał, że zastał swoją żonę całą we łzach. Dzień później Kate miała przeprosić za swoje zachowanie.

Książę Harry i Meghan Markle. Źródło: youtube.com
Książę Harry i Meghan Markle. Źródło: youtube.com
Książę Harry i Meghan Markle. Źródło: youtube.com

Co sądzicie o autobiograficznych wynurzeniach księcia Harry'ego?

To też może cię zainteresować: Zaostrza się konflikt w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Dlaczego księżna Kate i dzieci zniknęli z życia publicznego

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czarne chmury zebrały się nad Antkiem Królikowskim. Aktorem zainteresowała się prokuratura. O co chodzi

O tym się mówi: Joanna Opozda przeżyła chwile grozy. Jej synek znów trafił do szpitala. Antek Królikowski i tym razem się nie popisał