Jak przypomina portal "Super Express", Joanna Opozda tuż przed narodzinami syna rozstała się z mężem Antkiem Królikowskim. Od początku mierzy się z samodzielnym rodzicielstwem i jak przyznaje, nie ma co liczyć na szczególne wsparcie ze strony Antka Królikowskiego. W okresie świątecznym aktorka znów przeżywała pełne niepokoju chwile, bo jej synek po raz kolejny trafił do szpitala. Jak teraz czuje się mały Vincent?

Problemy zdrowotne synka Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Joanna Opozda od narodzin synka musi stawiać czoła trudom rodzicielstwa w pojedynkę. Z ojcem dziecka rozstała się jeszcze przed jego narodzinami. Wszystko przez zdradę Królikowskiego. Niestety od początku mały Vincent boryka się z problemami ze zdrowiem. Chłopiec miał zaledwie miesiąc, kiedy po raz pierwszy trafił do szpitala.

"Lekarze postawili diagnozę: odmiedniczkowe zapalenie nerek. Spędziliśmy tam dwa tygodnie, podczas których spałam przy nim na podłodze. Mały przechodził bardzo bolesne badania: częste pobieranie krwi, cewnikowanie, które strasznie przeżywałam. I byłam w tym kompletnie sama" - opowiedziała aktorka w rozmowie z "Party".

Joanna Opozda i Antek Królikowski/YouTube @Pudelek
Joanna Opozda i Antek Królikowski/YouTube @Pudelek
Joanna Opozda i Antek Królikowski/YouTube @Pudelek

Sytuacja znów się powtarza

Opozda nie ukrywa, że jej były partner i (nadal mąż) nieszczególnie pomógł jej w trudnych chwilach, choć uparcie deklaruje, że chciałby być częścią życia syna. Okazuje się, że Antka Królikowskiego zabrakło także ostatnio, kiedy jego synek ponownie wylądował w szpitalu.

Jak donosi przyjaciółka Joanny Opozdy w rozmowie z tabloidem, mały Vini trafił ponownie do szpitala w okresie świątecznym. Chłopiec miał mieć wysoką gorączkę, a jego stan był dość poważny. Synek Opozdy i Królikowskiego trafił na oddział, gdzie spędził kilka dni. "Niestety, w tym trudnym czasie Antek nie odwiedził synka" - dodało źródło.

Wygląda na to, że z Vinim już wszystko w porządku, bo Joanna Opozda wybrała się z synkiem w podróż pociągiem, o czym poinformowała w swoich mediach społecznościowych dwa dni temu.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Czarne chmury zebrały się nad Antkiem Królikowskim. Aktorem zainteresowała się prokuratura. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Moje dzieci obarczają mnie wnukami w każdy weekend. Ja wolę sama zaplanować swój czas

O tym się mówi: Elżbieta Zającówna zdecydowała się z dnia na dzień porzucić aktorstwo. Wszystkiemu winna nieuleczalna choroba