Jak przypomina portal "Pomponik", od miesięcy toczy się spór między Ewą Krawczyk i jedynym synem Krzysztofa Krawczyka. Przedmiotem sporu jest majątek, jaki pozostał po piosenkarzu. Wdowa po artyście wskazuje, że jedynym, na co może liczyć Krzysztof Junior, jest zachowek. Zdaniem Krzysztofa Juniora należy mu się połowa majątku, bo tyle miał obiecać mu ojciec za życia. Sprawa toczy się przed sądem. Kto ma szansę na wygraną?

Ewa Krawczyk dysponuje ogromnym majątkiem

Krzysztof Krawczyk nie ukrywał, że przez długi czas wydawał wszystko, co zarobił i to nawet wtedy, kiedy nie były to małe kwoty. Jak sam przyznawał, oszczędzania nauczyła go dopiero jego żona Ewa.

"Ja coś odłożyłem na czarną godzinę dzięki mojej żonie Ewuni, która w odpowiednim momencie okiełznała we mnie utracjusza" - mówił przed laty piosenkarz w wywiadzie udzielonym "Twojemu Imperium".

Nie wiadomo, ile dokładnie udało się odłożyć Krzysztofowi Krawczykowi. Nie jest za to tajemnicą, że artysta dorobił się 150-metrowej posiadłości zlokalizowanej pod Łodzią. Dom posiada własny basen, a jej wartość szacowana jest nawet na 1,5 mln zł. To właśnie tu znajdują się wszystkie pamiątki, jakie pozostawił po sobie artysta. Szacuje się, że majątek po artyście może sięgać nawet 3 mln zł.

Ewa Krawczyk, Krzysztof Krawczyk Junior/YouTube @Jastrząb Post
Ewa Krawczyk, Krzysztof Krawczyk Junior/YouTube @Jastrząb Post
Ewa Krawczyk, Krzysztof Krawczyk Junior/YouTube @Jastrząb Post

Za nami kilka rozpraw

Na mocy testamentu cały majątek po zmarłym Krzysztofie Krawczyku trafił w ręce wdowy po nim. Bez niczego został jedyny syn piosenkarza. Krzysztof Krawczyk Junior postanowił walczyć o majątek w sądzie. Wytoczył macosze proces. Za nami już kilka rozpraw w których trakcie zeznawały zwaśnione strony oraz ich świadkowie.

Marian Lichtman, który stoi po stronie Krzysztofa Juniora w rozmowie z "Super Expressem" wskazywał, że wyroku jeszcze nie ma. Lichtman utrzymuje, że Krzysztof Krawczyk w kręgu przyjaciół zawsze powtarzał, że połowa majątku ma przypaść jego żonie, a połowa jedynemu synowi.

Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk Junior / YouTube:  Plotki Rozrywka
Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk Junior / YouTube: Plotki Rozrywka
Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk Junior / YouTube: Plotki Rozrywka

"Ewa nie ma ochoty w ogóle niczym się dzielić. Nawet skarpetki po ojcu nie dostał" - dodał Lichtman, wskazując, że Junior walczy o to, co mu się należy. Za pieniądze ze spadku, chciałby sobie kupić mieszkanie, aby nie musieć więcej martwić się o dach nad głową. Nie zamierza walczyć o dom, w którym żyli Krawczykowie.

Myślicie, że Krzysztof Krawczyk Junior ma szansę na wygraną?

To też może cię zainteresować: Kontrolerzy mogą pojawić się w naszym domu. Czy mamy prawo nie wpuścić ich do domu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Joanna Kurowska zdradziła tajemnicę Emiliana Kamińskiego. "Mówił mi, że w Kamienicy rozmawia z duchami"

O tym się mówi: Magdzie Gessler udało się to utrzymać w tajemnicy przez pół roku. Nikt nie miał pojęcia, że restauratorka wyszła za mąż