Jak przypomina portal "Jastrząb Post", od początku roku nowym dyrektorem programowym stacji Polsat jest Edward Miszczak, który przez ćwierć wieku związany był z TVN. Miszczak mebluje stacje po swojemu, czego pokłosiem są zwolnienia. Część z gwiazd stacji już pożegnała się z pracą. Czy o swoją przyszłość w stacji obawia się Izabela Janachowska? Co dalej z "Tańcem z gwiazdami"?

Zwolnienia w Polsacie

W ostatnim czasie Polsat przechodzi prawdziwą rewolucję. Widzowie i wielbiciele formatu "Twoja twarz brzmi znajomo" nie zobaczą już więcej w show Michała Wiśniewskiego, Katarzyny Skrzyneckiej i Piotra Gąsowskiego. Spekuluje się, że policzone są dni Iwony Pavlović, która zasiada w jury "Tańca z gwiazdami".

O roszadach personalnych w stacji nieco więcej opowiedziała Iza Janachowska w rozmowie z dziennikarką "Jastrząb Post". Była tancerka i ekspertka od ślubów nie ukrywa, że zmiany mocno zaskoczyły wszystkich, ale ona z ciekawością patrzy na to, co mogą przynieść najbliższe miesiące.

Janachowska dodała, że ma nadzieję, że nawet jeśli czekają ją jakieś zmiany, to będą one na lepsze. Zapytana o to, czy ma "plan B", była tancerka przyznała, że choć miewa "plan B i C", to nie zawsze udaje się je zrealizować. "Koncentruję się na takiej bliskiej przyszłości, jeśli chodzi o takie uporządkowanie, a co będzie dalej? Zobaczymy" - powiedziała.

Izabela Janachowska/YouTube @Jastrząb Post
Izabela Janachowska/YouTube @Jastrząb Post
Izabela Janachowska/YouTube @Jastrząb Post

Czy "Taniec z gwiazdami" zniknie z anteny?

Wielu fanów zastanawia się, czy Polsat pod rządami Edwarda Miszczaka zdecyduje się zrezygnować z programu "Taniec z gwiazdami". Warto pamiętać, że pierwotnie był on emitowany na antenie TVN-u, z której zniknął po decyzji Miszczaka. Czy teraz będzie tak samo?

"Wszyscy czekają. Zobaczymy" - stwierdziła zapytana o to Izabela Janachowska. Dodała też, że nie miała jeszcze okazji rozmawiać z Edwardem Miszczakiem osobiście. Wzięła udział tylko w spotkaniu grupowym.

A wy jak myślicie, czy "Taniec z gwiazdami" zniknie z ramówki stacji?

To też może cię zainteresować: Nagranie z "tańczącym mięsem" podbija sieć. Wystarczyło dodać szczyptę soli, żeby się zaczęło

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Sara James opowiedziała o problemach w szkole. "Nie tylko mnie to dotyka. Tak jest". O co chodzi

O tym się mówi: Książę Harry nie oszczędza nikogo w rodzinie. W swojej autobiografii opisał jedno z dzieci księcia Williama