Jak przypomina portal "Pomponik", Alicja Majewska zasiadała w fotelu trenera w programie "The Voice Senior" emitowanym na antenie TVP. Okazuje się, że artystka zakończyła współpracę z publicznym nadawcą. Co wpłynęło na taką decyzję artystki?

Alicja Majewska znika z "The Voice Senior"

Alicja Majewska od 2019 roku zasiadała w fotelu trenera muzycznego programu "The Voice Senior". W trzech edycjach służyła radom seniorom, którzy w jesieni życia podjęli się spełnienia marzenia o występach na scenie. Okazuje się, że nie będziemy mieli już okazji zobaczyć jej w charakterystycznym czerwonym fotelu.

Artystka zdecydowała się zrezygnować z udziału w programie. Reporter portalu "Pomponik" zapytał artystkę o powód takiej decyzji. Okazuje się, że artystka koncentruje się obecnie na swojej działalności artystycznej. Podkreśliła, że przed nią "szereg działań związanych z nagraniem płyty, piosenek".

Na pocieszenie zdradziła, że będziemy mieli okazję zobaczyć ją w finałowym odcinku "The Voice Senior", w którym zaśpiewa swoją najnowszą piosenkę "Koneserzy kolejnego dnia".

Wciąż w kontakcie

Alicja Majewska zdradziła również we wspomnianej rozmowie, że pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi podopiecznymi, których miała okazję poznać w trakcie swojej pracy na planie muzycznego show z seniorami w roli głównej.

"Jesteśmy cały czas w kontakcie i cieszę się sukcesami pani Jadzi, pani Raisy i paru innych uczestników" - podkreśliła Majewska.

Dopytywana o to, od kogo wyszła decyzja o tym, że nie pojawi się w tej edycji, zapewniła, że plany jej i produkcji "The Voice" zbiegły się i pozwoliły skupić jej się na tym, co kocha — na muzyce i śpiewie. Podkreśliła, że nie obraziła się na produkcję, ani produkcja na nią. Może to oznaczać, że być może w przyszłości znów zasiądzie w fotelu trenera.

Alicja Majewska/YouTube @Pomponik
Alicja Majewska/YouTube @Pomponik
Alicja Majewska/YouTube @Pomponik

Żałujecie, że zabraknie Alicji Majewskiej w programie?

To też może cię zainteresować: Odszedł popularny aktor. Jego głos znali wszyscy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Edward Miszczak ma zostać dyrektorem programowym Polsatu. Już słychać o pierwszych zmianach

O tym się mówi: Paweł Kukiz komentuje sprawę apostazji Dawida Podsiadło. Padły mocne słowa