Jak donosi portal "Wirtualna Polska", Polsat będzie chciał przyciągnąć do siebie większą liczbę widzów, w czym ma pomóc wprowadzenie programu śniadaniowego. Takie plany ma mieć nowy dyrektor programowy stacji, którym w 2023 roku ma zostać Edward Miszczak. Warto przypomnieć, że takie poranne pasmo ma konkurencja Polsatu, stacje TVP i TVN.

Spore zmiany w Polsacie

Widzów Polsatu czekają spore zmiany, których autorem ma być nowy dyrektor programowy stacji - Edward Miszczak. Już niebawem "Dzień dobry TVN" i "Pytanie na śniadanie", mają mieć konkurencję w postaci śniadaniówki Polsatu. Do startu programu miałoby dojść już w nowym roku.

Z doniesień medialnych wynika, że pomysłodawcą wprowadzenia śniadaniówki, jest właśnie Edward Miszczak. Warto zaznaczyć, że na ten moment stacja nie odnosi się w żaden sposób pojawiających się w przestrzeni medialnej spekulacji.

Na ten moment stacja posiada pasmo poranne, które ma jednak w dużej mierze charakter informacyjny. "Nowy dzień z Polsat News" można oglądać codziennie w godzinach od 6:00 do 8:40.

Kadr z programu "Nowy Dzień z Polsat News"/YouTube @cyfrowypolsatnewspl - serwis nieoficjalny
Kadr z programu "Nowy Dzień z Polsat News"/YouTube @cyfrowypolsatnewspl - serwis nieoficjalny
Kadr z programu Nowy Dzień z Polsat News/YouTube @cyfrowypolsatnewspl - serwis nieoficjalny

Kto mógłby poprowadzić program śniadaniowy w Polsacie?

Spekulacjom na temat tego, że Polsat planuje uruchomienie programu śniadaniowego, towarzyszą również te, dotyczące ewentualnych kandydatów do jego poprowadzenia. Portal "Świat Gwiazd" wskazuje, że mogłyby nimi zostać największe gwiazdy stacji. Jedną z kandydatek, ma być ponoć Marcelna Zawadzka.

Jej kandydatura nie jest przypadkowa. Zawadzka ma już doświdczenie, bo przez pięć lat współprowadziła "Pytanie na śniadanie" w TVP.

Marcelina Zawadzka/YouTube @Brumteles
Marcelina Zawadzka/YouTube @Brumteles
Marcelina Zawadzka/YouTube @Brumteles

Myślicie, że doniesienia o powstaniu śniadaniówki Polsatu się sprawdzą? Kogo widzielibyście w roli prowadzącego?

To też może cię zainteresować: Pobudka między 3 a 5 rano jest pierwszą oznaką duchowego przebudzenia. Co znaczą inne godziny pobudki

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jedno z wypłacanych Polakom świadczeń, niebawem pójdzie do góry. O ile wzrośnie

O tym się mówi: Czeka nas wielka zmiana pogody. Niż Denis nadciąga nad Polskę. Czy czekają nas opady śniegu