Jak podaje portal "Super Express", w czwartek wieczorem na oficjalnym profilu zespołu Kult, pojawiła się smutna dla wszystkich informacja. Nie żyje Staszek Gawron, który od lat współpracował z formacją, jako technik. Z informacji zamieszczonej w mediach społecznościowych wynika, że mężczyzna od dłuższego czasu zmagał się z poważną chorobą. Stanisław Gawron zmarł w wieku 67 lat.

Kult żegna współpracownika

Zespół Kult działa na polskiej scenie muzycznej już od czterech dekad. Przez ten czas z grupą współpracowało wiele osób, w tym wspomniany Staszek Gawron, który w latach 2007-13 był technikiem formacji Kazika Staszewskiego.

Z zamieszczonego w mediach społecznościowych komunikatu, dowiadujemy się, że Stanisław Gawron zmarł w środę 9 listopada, po długiej i ciężkiej chorobie. Przypomniano, że przez długie lata technik współpracował z zespołem Maanam, a w młodości sam zajmował się muzyką.

"Staszek był barwną postacią, duszą towarzystwa. Zapamiętamy go jako wspaniałego kolegę i prawdziwie nietuzinkową postać" - napisali członkowie zespołu Kult.

Fani Kultu oddali hołd zmarłemu. "Wyrazy współczucia prosto od serca" - napisał jeden z internautów. "Miałem zaszczyt znać Staszka. Smutno..." - dodał ktoś inny.

W jednym z komentarzy zamieszczono również klepsydrę, z której wynika, że pogrzeb zmarłego odbędzie się 17 listopada o godzinie 11:00. Uroczystości żałobne rozpoczną się mszą świętą odprawioną w kościele Matki Boskiej Zwycięskiej w Rembertowie. Następnie ciało Stanisława Gawrona zostanie złożone w rodzinnym grobie na miejscowym cmentarzu.

Klepsydra Stanisława Gawron/Facebook @Kult
Klepsydra Stanisława Gawron/Facebook @Kult
Klepsydra Stanisława Gawron/Facebook @Kult

Rodzinie, bliskim i przyjaciołom zmarłego Stanisława Gawrona składamy najszczersze wyrazy współczucia.

To też może cię zainteresować: Niepokojące proroctwa Baby Wangi na 2023 roku. Nadchodzący nowy rok nie zapowiada się optymistycznie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Urodziłam pierwszy raz w wieku 50 lat. Moje rówieśniczki mają już wnuki. To był prawdziwy cud

O tym się mówi: Dodaj do zupy pomidorowej ten jeden składnik. Efekt zaskoczy ciebie i twoich bliskich. Już zawsze będziesz sięgać po ten patent