Jak podaje portal "Asiana Times", Baba Wanga jest jedną z popularniejszych jasnowidzących, która cieszy się niesłabnącą popularnością. Wśród jej licznych przepowiedni, znajdują się także te, zapowiadające wydarzenia mające mieć miejsce w 2023 roku. Niestety nie ma dla nas dobrych wieści. Co przyniesie nam nadchodzący rok?

Baba Wanga o 2023 roku

Zwolennicy Baby Wangi przekonują, że ma ona na swoim koncie wiele trafnie przewidzianych wydarzeń. "Bałkański Nostradamus", jak bywa określana, miała trafnie przewidzieć między innymi ataki terrorystyczne z 11 września 2001 roku.

Wśród przepowiedni mistyczki, która odeszła w 1996 roku, znalazły się również te, dotyczące tego, co czeka ludzkość w 2023 roku. Niestety nie są to szczególnie optymistyczne zapowiedzi. Jedna z nich mówi o tym, że w nadchodzących 12 miesiącach ma dojść do zmiany orbity naszej planety.

Niestety wizjonerka nie podała bliższych szczegółów dotyczących tego, co miałoby być powodem zmiany orbity Ziemii. Warto jednak podkreślić, że zmiana orbity, mogłaby dla ludzkości mieć katastrofalne skutki, tym bardziej, gdyby doszło do niej na skutek niespodziewanego i gwałtownego zdarzenia.

Baba Wanga
Baba Wanga
Baba Wanga/YouTube

Co ciekawe, orbita Ziemi cyklicznie się zmienia. Raz, jest ona eliptyczna, by w cyklu 41 000 lat przybrać bardziej kolisty kształt.

Słoneczne tsunami

Niestety, zmiana orbity Ziemii nie jest jedynym, na co musimy się zdaniem Baby Wangi przygotować. Kataklizmem, z którym przyjdzie się nam zmierzyć, ma być słoneczne tsunami. Na Słońcu ma dojść do burzy słonecznej, której rozmiary będą większe niż miało to miejsce do tej pory.

Burze słoneczne przepowiadane przez "Nostradamusa z Bałkanów", doprowadzą do rozległych przerw w dostawie energii elektrycznej, co przełoży się na wiele innych poważnych problemów.

Baba Wanga/YouTube @Fantastyczny Świat
Baba Wanga/YouTube @Fantastyczny Świat
Baba Wanga/YouTube @Fantastyczny Świat

Myślicie, że przepowiednie Baby Wangi się sprawdzą?

To też może cię zainteresować: Watykan opublikował najnowsze zdjęcia Benedykta XVI. Emerytowany papież nie przypomina na nich samego siebie

Zobacz, o czym jeszze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dodaj do zupy pomidorowej ten jeden składnik. Efekt zaskoczy ciebie i twoich bliskich. Już zawsze będziesz sięgać po ten patent

O tym się mówi: Z życia wzięte. Urodziłam pierwszy raz w wieku 50 lat. Moje rówieśniczki mają już wnuki. To był prawdziwy cud