Jak przypomina portal "Super Express", Elżbieta Dmoch mierzyła się w ostatnim czasie z poważnymi problemami zdrowotnymi. Stan wokalistki zespołu 2 plus 1 był na tyle zły, że musiała trafić do szpitala. Choć z oficjalnego oświadczenia w sprawie jej stanu zdrowia dowiadujemy się, że jej stan się poprawia, to nie ma wątpliwości, że artystka wymaga stałej opieki. Okazuje się, że miejscem, które może jej to zapewnić jest Dom Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Jest szansa, że Dmoch trafi właśnie tam.

To ją załamało

Elżbieta Dmoch była gwiazdą zespołu 2 plus 1, który poza sławą i popularnością przyniósł jej miłość. Artystka wyszła za mąż za Janusza Kruka. Niestety ich historia nie miała szczęśliwego zakończenia. Para rozwiodła się, choć ponoć Dmoch nigdy nie straciła nadziei na to, że kiedyś jeszcze będą razem.

Niestety jej nadzieje nigdy się nie ziściły, bo w 1992 roku, w wieku zaledwie 45. lat Kruk zmarł na zawał serca. Po tym dramatycznym wydarzeniu Elżbieta Dmoch zdecydowała wycofać się z aktywności publicznej. Ostatnio media obiegła informacja, że artystka trafiła do jednego z warszawskich szpitali.

Elżbieta Dmoch / YouTube:  Aktualności Pl
Elżbieta Dmoch / YouTube: Aktualności Pl
Elżbieta Dmoch / YouTube: Aktualności Pl

Jak podaje portal "Super Express", mieszaknie, które do tej pory zajmowała dmoch, wymaga przeprowadzenia generalnego remontu. Choć do tej pory, Elżbieta Dmoch odrzucała oferowaną jej pomoc, jest szansa, że niebawem zamieszka w Skolimowie.

Elżbieta Dmoch zamieszka w Skolimowie?

Choć miesięczny koszt pobytu w Skolimowie sięga 7 tysięcy złotych, to brak takiej kwoty nie jest przeszkodą. Brakującą kwotę mógłby opłacić Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Jak przekonuje Ewa Jagieła, dyrektorka skolimowskiej placówki, w ośrodku znajduje się kilku pensjonariuszy, którzy korzystają z takiego właśnie rozwiązania.

Tomasz Kopeć z Polskiej Fundacji Muzycznej zapewnia, że wszyscy chcą pomóc Elżbiecie Dmoch i starają się wypracować rozwiązania akceptowalne przez wszystkich.

Elżbieta Dmoch/YouTube @Paula Rodak
Elżbieta Dmoch/YouTube @Paula Rodak
Elżbieta Dmoch/YouTube @Paula Rodak

Myślicie, że Elżbieta Dmoch zdecyduje się na przeprowadzkę do Skolimowa?

To też może cię zainteresować: Odszedł twórca piosenki, którą nucą kolejne pokolenia. Fani nie kryją smutku

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zmiany w rentach wdowich. Ruszyła zbiórka podpisów. Jakie zapisy znalazły się w projekcie ustawy

O tym się mówi: Sensacyjne wieści z Wielkiej Brytanii. Czy książę Harry zrobi test DNA