Jak przypomina portal "Pomponik", dyskusje na temat tego, czy książę Harry jest, czy też nie jest synem króla Karola III trwają od lat. Kwestia ta od jakiegoś czasu znów jest mocniej akcentowana i budzi ciekawość wśród fanów rodziny królewskiej na całym świecie. Kwestię te ostatecznie mogłyby wyjaśnić testy DNA, na które Meghan Markle ma namawiać swojego męża.

Plotki o ojcu księcia Harry'ego

O tym, że książę Harry nie jest biologicznym synem króla Karola III mówi się od lat. Wiele osób, jako koronny dowód na brak pokrewieństwa króla z młodszym synem, podaje to, że wyglądem książe dość mocno różni się od reszty rodziny. Mowa o rudych włosach Harry'ego.

Oliwy do ognia plotek dolewają również plotki o romansie, jaki miał połączyć księżną Dianę z jednym z oficerów brytyjskiej kawalerii. Wiele osób widzi podobieństwo między Jamesem Hewittem a księciem Harrym.

Warto jednak zwrócić uwagę na liczne nieścisłości, jakie pojawiają się w tej teorii. Nie zgadzają się przede wszystkim daty. Księżna Diana i James Hewitt poznali się w 1986 roku, a więc w dwa lata po tym, jak na świecie pojawił się książę Harry.

Książę Harry i James Hewitt/YouTube @Good Morning America
Książę Harry i James Hewitt/YouTube @Good Morning America
Książę Harry i James Hewitt/YouTube @Good Morning America

Testy DNA

Jednoznacznie sprawę ojcostwa króla Karola III w odnisieniu do Harry'ego mogłyby rozwiać testy DNA. Jakiś czas temu, nieoficjalnie mówiło się, że Meghan Markle naciska na męża, żeby takie badania przeprowadził.

Ona sama poddała się testom DNA, które wykazały, że jest ona w 42 proc. Nigeryjką, co jak zdradziła w swoim podcaście, zamierza bardziej dogłębnie zbadać. Nie wiadomo, jak książę Harry zareagował na ten pomysł. Być może więcej na ten temat dowiemy się z pamiętników księcia Harry'ego, które mają trafić do sprzedaży już niebawem.

Jak myślicie, książę Harry zdecydował się poruszyć temat plotek na temat tego, że król Karol III nie jest jego biologicznym ojcem?

To też może cię zainteresować: Na horyzoncie pojawiły się pierwsze w tym sezonie opady śniegu. Kiedy należy się ich spodziewać

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Odszedł twórca piosenki, którą nucą kolejne pokolenia. Fani nie kryją smutku

O tym się mówi: Zmiany w rentach wdowich. Ruszyła zbiórka podpisów. Jakie zapisy znalazły się w projekcie ustawy