Jak przypomina portal "Super Express", Elżbieta Dmoch była wokalistką zespołu 2 plus 1, który w latach 70. i 80. XX wieku cieszył się ogromną popularnością wśród słuchaczy. Piosenkarka po śmierci swojego męża, przestała pojawiać się publicznie. Stroniła nie tylko od mediów, ale i od przyjaciół. Teraz media obiegła informacja o tym, że Dmoch trafiła do szpitala.

Elżbieta Dmoch trafiła do szpitala

Elżbieta Dmoch wycofała się z życia publicznego, ale wciąż ma wiernych fanów, którzy nie przestli się interesować tym, co się z nią dzieje. Niestety w ostatnim czasie wokalistce 2 plus 1 przyszło mierzyć się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Artystka najpierw zachorowała na Covid-19. Do tego doszły problemy z krążeniem i ostry stan zapalny płuc.

Elżbieta Dmoch upadła we własnym mieszkaniu i była tak słaba, że nie była w stanie samodzielnie wstać. Na szczęście przyjaciele artystki pojawili się w odpowiednim momencie. Artystka trafiła do szpitala, gdzie lekarze zaczęli dramatyczną walkę o jej życie. Wygląda na to, że Elżbieta Dmoch powoli wraca do siebie.

Elżbieta Dmoch/YouTube @Paula Rodak
Elżbieta Dmoch/YouTube @Paula Rodak
Elżbieta Dmoch/YouTube @Paula Rodak

Jak dziś czuje się Elżbieta Dmoch?

"Nadal jest bardzo słaba, ale nie tracimy nadziei, że będzie lepiej. Najważniejsze jest to, że dała sobie pomóc. To prawdziwy przełom. Wcześniej po prostu odmawiała" - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Tomasz Kopeć z Polskiej Fundacji Muzycznej.

Wokalistce 2 plus 1 może teraz liczyć nie tylko na tak potrzebną jej pomoc medyczną, ale także na wsparcie finansowe. Planowany jest remont jej mieszkania, która pozwoli dostosować lokal do jej aktualnych potrzeb.

Elżbieta Dmoch/YouTube @Aktualności Pl
Elżbieta Dmoch/YouTube @Aktualności Pl
Elżbieta Dmoch/YouTube @Aktualności Pl

Dziennikarka Maria Szabłowska ma nadzieję, że Elżbieta Dmoch da się namówić na skorzystanie z domu opieki, gdzie będzie mogła liczyć na specjalistyczną opiekę, której tak bardzo potrzebuje.

Mamy nadzieję, że niebawem będziemy mogli wam przekazać dobre wieści na temat sytuacji Elżbiety Dmoch.

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Przestałam pomagać ludziom. Dlaczego nie będę już wyciągała pomocnej dłoni nawet moim dzieciom

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Te rośliny powinny znaleźć się w każdym domu. Pomogą uporać się z poważnym problemem, jaki dotyka nas jesienią i zimą

O tym się mówi: Komornik ściga 10-letniego chłopca. Jego dług sięga 30000 złotych. Skąd wzięły się te problemy