W połowie lipca Marcin Miller mocno zaniepokoił swoich fanów publikując w mediach społecznościowych zdjęcie z karetki. Jak się potem okazało, piosenkarz doznał dosyć poważnego urazu stopy i musiał być zabrany do szpitala.

Chociaż minęły dwa miesiące, noga nadal nie jest sprawna w stu procentach. Portal „pomponik” podaje, że ta sytuacja poważnie może wpłynąć na trasę koncertową lidera zespołu „Boys”.

„O bieganiu, skakaniu na skakance czy innych forsujących czynnościach mogę zapomnieć. To zalecenie lekarza i choć lubię sport, to muszę się do nich stosować, bo to może tylko pogorszyć sprawę” – ujawnił Marcin Miller.

Kontuzja sprawia też, że nie może zbytnio poruszać się po scenie co jest sporym problemem dla piosenkarza disco-polo znane ze żwawych utworów.

Grafik koncertowy na razie jednak jest zapełniony do pełna więc o odpoczynku nie ma na razie mowy. Już niedługo wybiera się do Stanów Zjednoczonych gdzie zagra dla lokalnej Polonii.

Pełna rekonwalescencja możliwa będzie więc dopiero po powrocie i przerwie w koncertach. Wówczas artysta ma udać się na urlop do Hiszpanii, który już dawno obiecał swojej żonie. W sierpniu para obchodziła swoją 32. rocznicę ślubu zapewniając, że z każdym rokiem ich związek staje się coraz to lepszy.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Ta wiadomość ucieszy niewiele osób. Są już pierwsze prognozy długoterminowe na tą zimę. Czego możemy się spodziewać na święta

Jak informował portal „życie.news”: Ciekawe szczegóły odnośnie małżeństwa pary prezydenckiej. Rodzice Andrzeja Dudy dostali nauczkę by tego więcej nie robić

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Wszyscy ukochani przyszłej królowej Zjednoczonego Królestwa. Wśród byłych partnerów księżnej Kate są znane osoby, dla jednego odrzuciła nawet Williama

Sprawdź również ten artykuł: Blanka Lipińska ocenia reakcje na trzecią część „365 dni”. Pisarska wyjaśnia, dlaczego nie udało się powtórzyć wielkiego sukcesu. Padły mocne słowa