Jak przypomina portal "Super Express", w niedzielę 18 września przypadały urodziny Jerzego Połomskiego. Z tej okazji tabloid skontaktował się z artystą, który przebywa od dłuższego czasu w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Jerzy Połomski pierwszy raz od bardzo dawna zabrał głos, zwracając się bezpośrednio do swoich sympatyków. Co dokładnie powiedział?

Jerzy Połomski świętował swoje 89. urodziny

Jerzy Połomski w ostatnią niedzielę obchodził swoje 89. urodziny. Artysta wciąż świetnie wygląda, choć i jemu dają się mocno we znaki problemy ze zdrowiem. Piosenkarz ma problemy z pamięcią, które sprawiły, że zamieszkał w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, gdzie może liczyć na stałą opiekę.

Gwiazdor większość czasu spędza w swoim pokoju, unikając raczej towarzystwa innych osób przebywających w Skolimowie. W dniu urodzin, Połomskiego odwiedziła jego menadżerka i opiekunka Violetta Lewandowska. Kobieta zadbała o prezent i ciasto, którym Połomski podzielił się ze swoimi współpensjonariuszami.

Jerzy Połomski/YouTube @Plotki Pl
Jerzy Połomski/YouTube @Plotki Pl
Jerzy Połomski/YouTube @Plotki Pl

Jerzy Połomski przerywa milczenie

Lewandowska zdradziła, że stawianie ciasta z okazji urodzin, to taka skolimowska tradycja. Jak zaznaczyła, odbywa się to zwykle po obiedzie. Co ciekawe, choć oczywiście wszyscy otrzymali kawałek urodzinowego ciasta, nie mogli zjeść go wspólnie z solenizantem. Jerzy Połomski zdecydował się pozostać w swoim pokoju.

"Super Express" przekazał artyście życzenia, choć musiało się to odbyć przez jego menadżerkę. W odpowiedzi, dziennikarze tabloidu otrzymali odręczną notatkę sporządzoną przez artystę, na której napisał: "Serdecznie dziękuję za życzenia urodzinowe. Pozdrawiam Czytelników "Super Expressu".

Jerzy Połomski/YouTube @Aktualności Pl
Jerzy Połomski/YouTube @Aktualności Pl
Jerzy Połomski/YouTube @Aktualności Pl

Oryginalną wiadomość, napisaną dłonią Jerzego Połomskiego, znajdziecie tutaj.

Zaskoczyła was wiadomość od Jerzego Połomskiego?

To też może cię zainteresować: Joanna i Krzysztof Ibiszowie przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. "Mama i dzidziuś czują się dobrze"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Anna Cieślak szczerze opowiedziała o swoim małżeństwie z Edwardem Miszczakiem. Mało kto zakładał, że tak wygląda rzeczywistość

O tym się mówi: Smutne informacje płyną ze świata kina. Odeszła gwiazda kultowych polskich komedii