Jak informuje portal "Pomponik", Krzysztof i Joanna Ibiszowie zostali szczęśliwymi rodzicami. Ich maleństwo przyszło na świat kilka dni przed wyznaczonym terminem. Jak czują się świeżo upieczona mama i maleństwo?

Joanna i Krzysztof Ibisz nie kryją szczęścia

Joanna Kudzbalska i Krzysztof Ibisz poznali się w 2019 roku i zupełnie stracili dla siebie głowę. W 2021 roku zdecydowali się na ślub. W czerwcu tego roku prezenter i jego żona ogłosili radosną nowiną, publikując wspólne zdjęcie, na którym Joanna zaprezentowała pokaźny już wówczas ciążowy brzuch.

"Krzysztof i Joanna są bardzo szczęśliwi. Wszystko poszło zgodnie z planem - zdrowe maleństwo przyszło na świat zaledwie kilka dni przed terminem. Mama i dzidziuś czują się dobrze" - donosi źródło portalu "Pomponik".

To kolejne dziecko Krzysztofa Ibisza

Choć na świcie pojawiło się pierwse dziecko Krzysztofa i Joanny Ibiszów, to nie jest to pierwsze dziecko lubianego prezentera. Ibisz ma dwóch synów. Starszy z nich, 23-letni Maksymilian, to owoc związku prezentera z dziennikarką Anna Zajder, z którą był związany w latach 1998-2004.

Drugim dzieckiem Krzysztofa Ibisza jest Vincent. 16-latek jest dzieckiem, którego prezenter doczekał się ze związku z Anną Nowak-Ibisz, której mężem był od 2005 do 2009 roku. Para w dalszym ciągu utrzymuje przyjacielskie relacje, co można od czasu do czasu zobaczyć w mediach społecznościowych.

Świeżo upieczonym rodzicom, z całego serca gratulujemy. Jeśli pojawią się nowe informacje w sprawie, z pewnością was o nich poinformujemy!

To też może cię zainteresować: Anna Cieślak szczerze opowiedziała o swoim małżeństwie z Edwardem Miszczakiem. Mało kto zakładał, że tak wygląda rzeczywistość

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Pałac Buckingham niespodziewanie zrobił wyjątek dla Harry’ego. Ta kwestia od początku wzbudza spore kontrowersje

O tym się mówi: Dodatek węglowy tematem numer jeden w Polsce. Wiadomo, kto może o niego wnioskować. Nowe kryteria uzyskania pomocy finansowej w zakupie opału na zimę